koniec kryptowalut

Kryptowaluty się skończyły – Bitcoin Radio #69

Najnowszy odcinek Bitcoin Radio o specjalnym numerze (69) to epizod niezwykły. Tym razem skupia się niemal w całości na rantowaniu najdziwniejszych wydarzeń z branży kryptowalutowej, które miały miejsce w ubiegłym tygodniu. Niespodzianek nie ma – te dotyczą głównie celebrytów, NFT, Metaverse… a czasem nawet wszystkiego po trochu!

Open in Spotify

Koniec Kryptowalut

  1. Rynek kryptowalut znajduje się w fazie permanentnej niepewności. Jak zatem sobie poradzić, jeśli nic tak naprawdę nie wiemy? Trudno powiedzieć – niektórzy wierzą w okres akumulacji – inni, twierdzą, że to jeszcze nie koniec spadków.
  2. Armia autorytetów społecznych uważa, że bitcoin jest w pewien sposób dobry, przydatny lub po prostu super. Na listę takich osób możemy w tym tygodniu wpisać tenisistkę Serenę Williams oraz prezesa Warner Media. Ci oboje wierzą blockchaina i BTC, ale czemu? No wiecie, tak po prostu.
  3. Lubicie kolaboracje? Bo na polskim rynku pojawia się nowa gorąca kolaboracja właśnie – Fame MMA (patologia bijąca się w formule MMA) + Metahero (“wygrałeś Iphone’a!” Roberta Gryna). Jak nietrudno się domyślić – chodzi o NFT
  4. Metaverse, Metaverse, Metaverse – w dużym skrócie, okazuje się, że nikt nie chce w Metaverse już grać. Czy jestem tym zaskoczony? Nie.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
bitcoin bitcoin radio btc koniec kryptowalut metaverse NFT

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.