za

Na rynku pojawiają się NFT Kleks Academy

2022-09-24
BlockchainNFT
robinhood aplikacja rejestracja

Powstać ma nowa wersja „Akademii Pana Kleksa”. Na produkcję poczekamy do 2024 r., ale już teraz wiadomo, że projekt to nie tylko film, ale też tokeny, które będą biletem do aplikacji AR oraz świata metaverse.

Pan Kleks w świecie metaverse

Co wiemy o nowej wersji kultowego filmu? Główną rolę zagra Tomasz Kot. Za reżyserię odpowiada zaś Maciej Kawulski, który nakręcił m.in. „Jak pokochałam gangstera”.

Może nawet ciekawsza od samego filmu będzie warstwa marketingowa projektu. Na rynek trafiły już NFT Kleks Academy. W założeniu mają być to bilety do wirtualnego świata Akademii Pana Kleksa. W ramach przedsprzedaży można było kupić 1234 tokeny. Kolejna partia będzie dostępna 28 września, a ich sprzedaż zostanie przeprowadzona w trzech etapach. Na rynek trafi tym razem aż siedem tysięcy tokenów (łącznie będzie ich 12345).

– Nasz token NFT to nie tylko grafika 3D, którą będzie można się pochwalić w mediach społecznościowych. Proponujemy technologię, która jest unikalna na skalę światową, ponieważ wprowadzany innowacyjną koncepcję multi-D NFT, która będzie pozwalała na wielokrotne odkrywanie swojego tokena na nowo – tłumaczy Karol Belina-Brzozowski, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Kleks Academy.

Warto dodać, że kolekcja Akademii jest unikalna. Nie ma dwóch takich samych tokenów.

Bilet do świata Pana Kleksa

Właściciele NFT będą mieć dostęp do metaverse Pana Kleksa. Oznacza to m.in. dostęp do wyciętych dubli, nagrań z planu zdjęciowego, a nawet specjalnie nagrane życzenia od jednego z bohaterów filmu. Niektóre tokeny dadzą fanom ekscentrycznego brodatego naukowca super-moce, jak np. możliwość pojawienia się na planie filmowym, zaproszenie na kolację z reżyserem Maciejem Kawulskim, obecność przy montażu czy możliwość otrzymania rekwizytów filmowych. Do tego dojdzie aplikacja AR.

– Aplikacja oparta na rozszerzonej rzeczywistości (AR) pozwoli członkom Akademii, czyli posiadaczom multi-D NFT, wejść w specjalną interakcję z fabułą filmu oraz doświadczyć magii świata Kleksa we własnych miastach i ulicach, które ich otaczają. Uczestnicy będą zapraszani do różnych zadań łączących zabawę z kreatywnością. Będą one oparte na historiach postaci z nowej serii filmowej – opisuje dalej projekt Belina-Brzozowski.

W nagrodę za prawidłowo wykonane zadania będzie można dostać kolejne multi-D NFT i FRECKLE$, czyli użytkowe tokeny świata Kleks Academy.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.