bitbay

Giełdy kryptowalut to nieodłączny element rynku krypto. Najprościej ujmując, służą automatycznemu parowaniu zleceń użytkowników chcących wymienić jedne aktywa na inne. Więcej na temat giełd kryptowalut oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze właściwej dla siebie platformy znajdziesz w artykule: Giełda kryptowalut – jak wybrać właściwą i jak bezpiecznie z niej korzystać?

Każda z platformy do wymiany cyfrowych aktywów ma inną specyfikę, dostosowaną do potrzeb różnych grup użytkowników. Dla początkujących, zainteresowanych prostym i bezpiecznym zakupem bitcoina (BTC), dobrym rozwiązaniem może okazać się kantor bitcoin na stronie Bitcoin.pl. W pojedynczej transakcji zakupisz w nim bitcoiny o równowartości do 1000 PLN – błyskawicznie i bez potrzeby weryfikacji. Jeśli interesują Cię większe kwoty, możesz sprawdzić kantor Bitcan.

Giełdy kryptowalut dają przede wszystkim większy wybór wśród cyfrowych aktywów, które możemy na nich zakupić, dlatego są polecane użytkownikom, chcącym mieć bardziej zdywersyfikowane portfolio kryptowalutowe.

Giełdy takie jak Coinquista czy BitBay umożliwią Ci wymianę najpopularniejszych altcoinów (innych kryptowalut niż bitcoin) oraz pozwolą na bezpośrednie wpłaty i wypłaty polskich złotych (PLN). Binance to opcja dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy chcą mieć dostęp do wielu par wymiany – na tej giełdzie znajdziesz ich setki. BitMEX to z kolei platforma dedykowana wyłącznie zaawansowanym traderom, którzy chcą handlować z dźwignią nawet 100:1.

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

cardano na bitbay
Black Friday Promotion