GamerHash wchodzi we współpracę z Exeedme

Blockchain Wiadomości

Gamerhash to projekt, którego prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to bowiem jedno z najbardziej charakterystycznych przedsięwzięć łączących blockchain z […]

Gamerhash to projekt, którego prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to bowiem jedno z najbardziej charakterystycznych przedsięwzięć łączących blockchain z branżą gamingu.

Wczoraj Community Manager projektu – Michał Adamski ogłosił nowe partnerstwo z Exeedme. Przedstawił także kilka szczegółów dot. współpracy.

Czym jest Exeedme ?

Exeedme jest platformą opartą na blockchainie i ekonomii Play2Earn. Dzięki niej wszyscy gracze mogą przekształcić swoje umiejętności w pieniądze. Gracze na platformie mogą grać w swoje ulubione gry, rzucać wyzwania przeciwnikom i obstawiać ich zwycięstwo. W komunikacie prasowym możemy przeczytać:

Ponieważ zarówno GamerHash jak i Exeedme są projektami gamingowymi, mamy wiele możliwości współpracy. Jesteśmy szczególnie podekscytowani, ponieważ oba te projekty pozwalają graczom zarabiać, jednocześnie dobrze się bawiąc. W przypadku GamerHash możesz zarabiać na bezczynności swojego komputera podczas grania w gry lub oglądania Netflixa (nie zapominajmy również o Play&Earn), a w przypadku Exeedme możesz wykorzystać swoje umiejętności do zarabiania pieniędzy. A więc… podwajajmy nasze pieniądze!

Szczegóły dot. współpracy Gamerhash z Exeedme

Pierwszym krokiem, który wykona Gamerhash, aby połączyć się z Exeedme będzie połączenie społeczności. Odbędzie się to poprzez stworzenie specjalnego kanału komunikacyjnego GamerHash na platformie Exeedme. Użytkownicy będą mogli tam oglądać (i dołączać) turnieje i rozgrywki ligowe pod szyldem GamerHash. Firma zapewnia także, że w turniejach będą brali profesjonalni gracze i zachęca do obserwowania rozwoju sytuacji.

Jak zapowiedział Michał Adamski rywalizacja na platformie stanie się jeszcze bardziej ekscytująca dzięki mechanizmowi hybrydowych pul nagród. Ma on zostać wprowadzony już w niedalekiej przyszłości. Co więcej Community Manager zapowiedział nadchodzące wydarzenia organizowane w kolaboracji z Exeedme:

Zaplanowaliśmy już (a nawet przygotowaliśmy) kilka fajnych wydarzeń we współpracy z Exeedme. Będą nagrody, quizy, legendy e-sportu i mnóstwo zabawy. Bądźcie czujni i nie możemy się doczekać, aby opowiedzieć Wam więcej!

Około miesiąc temu token natywny token Gamerhash, czyli GHX wszedł na jedną z największych giełd na świecie – Bithumb. Pierwszy listing odbył się na parze walutowej GHX/BTC.

Tagi
Blockchain Exeedme gamerhash gaming ghx

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.