GamerCoin (GHX) wchodzi na Bithumb – giełdę z globalnego TOP5 według CoinMarketCap

Kryptowaluty

Gamercoin, czyli nowy token twórców GamerHash wszedł dziś na jedną z największych giełd na świecie – Bithumb. Pierwszy listing odbył […]

Gamercoin, czyli nowy token twórców GamerHash wszedł dziś na jedną z największych giełd na świecie – Bithumb. Pierwszy listing odbył się na parze walutowej GHX/BTC.

Nowe tokeny najczęściej pojawiają się w pierwszej kolejności na niewielkich giełdach, jednak GamerHash postawił przed sobą ambitny cel, który z sukcesem zrealizował. Na oficjalnej stronie giełdy Bithumb możemy już w tym momencie przeczytać o dodaniu pary GHX/BTC na platformie. Na tym jednak nie koniec. Listingowi GamerCoina towarzyszy również airdrop, w którym aktywni traderzy otrzymają łącznie 6 mln tokenów GHX. Za każde 15 000 wonów (~13 USD) w transakcji, użytkownik otrzyma 1 GHX. W ten sposób tysiące osób otrzyma swoje pierwsze GamerCoiny, co pozytywnie wpłynie na globalne zainteresowanie nowym tokenem. Skalę zainteresowania rynkiem kryptowalut w Azji, pokazuje m.in. fakt, że cena wielu kryptowalut trade’owanych na Bithumb jest nawet kilkanaście procent wyższa od globalnej średniej.

Polecamy również zapoznać się z aplikacją GamerHash, dostępną w wersji desktopowej oraz mobilnej. Nowy token już służy do m.in. do wynagradzania użytkowników korzystających z platformy, więc z pewnością warto dołączyć do tego grona.

Newsy od GamerHash

Tymczasem, mimo listingu zespół GamerHash nie zwalnia – wczoraj w sieci pojawiły się informacje o turnieju Counter-Strike: GO, w który ma na celu ukazanie połączeń między obszarem blockchaina i gamingiem przenikają się wzajemnie. W zawodach oprócz zawodników GamerHash wezmą udział zespoły reprezentujące znane projekty kryptowalutowe z obszaru gamingu takie jak: ExeedMe, DuckDao, PolkaLokr i BEPRO. Co ciekawe zespół GamerHash będzie reprezentować m.in. legendarny polski gracz CounterStrike Filip “NEO” Kubski, który od pewnego czasu jest advisorem projektu.

Słowa kluczowe
gamercoin gamercoin bithumb gamercoin giełda gamercoin listing gamerhash ghx ghx listing

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie
bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.