za
gamerhash nft

GamerHash nawiązał współpracę z The Sandbox

Od kilku miesięcy twórcy polskiego projektu GamerHash stawiają na rozwój w sektorze NFT. Dla użytkowników tej platformy dostępny jest już GamerHash NFT Marketplace. Rynek bazuje na sieci Ethereum i technologii OpenSea i umożliwia użytkownikom handel niewymiennymi tokenami z wielu kategorii. Dokonanie płatności za cyfrowe aktywa jest możliwe w 150 kryptowalutach.

Jednocześnie zespół stawia na edukację w zakresie wykorzystania technologii NFT. Na mediach społecznościowych firmy, co wtorek znajdziecie dawkę wiedzy na temat niewymiennych tokenów. To istotny gest w stronę odbiorców, ponieważ technologia jest wciąż często niedoceniana i nierozumiana. Aktualnie pojawiła się kolejna lekcja dotycząca płatności za NFT.

Współpraca z The Sandbox

Kilka miesięcy temu GamerHash informowało o zakupieniu landów w The Sandbox. Jest to jedna z najbardziej znanych gier opartych na technologii blockchain. Co ciekawe, gra powstała już 10 lat temu, jednak dopiero wykorzystanie nowych technologii przyniosło jej obecną popularność.

Wygląda na to, że zakupienie wirtualnych terenów w formie NFT było jedynie początkiem współpracy. Od kilku dni możemy obserwować bowiem tajemnicze wpisy pojawiające się na Twitterze. Artur Pszczółkowski, dyrektor marketingu w GamerHash, wspomniał niedawno o połączeniu sił obu zespołów, a Sebastien Borget, współtwórca The Sandbox, zamieścił swoje zdjęcie w bluzie sygnowanej logami obu projektów.

Nie możemy się doczekać kolejnych informacji na temat współpracy. Pozostałych zainteresowanych zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych GamerHash: Twittera, Medium i Facebooka. Z pewnością niebawem dowiemy się czegoś więcej.

700 tysięcy użytkowników GamerHash

Nawiązana ostatnio współpraca to nie jedyna okazja do świętowania. Minął właśnie intensywny rok od czasu pierwszego listingu natywnego tokena GHX na giełdzie Bithumb. Niedawno zamieściliśmy podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy rozwoju projektu.

GamerHash osiągnął również kolejny kamień milowy wielkości społeczności. Platforma posiada już ponad 700 tysięcy użytkowników! Trzymamy kciuki za realizację kolejnych celów. W najbliższym czasie twórcy chcą się skupić na dalszym rozwoju rynku NFT. Zespół pracuje również nad rozszerzeniem użyteczności gamercoina i zapewnieniem większej ilości doznań w formule play&earn.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.