za
GamerCoin

Pierwsza rocznica listingu GamerCoina – podsumowanie roku z GHX

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Minął już rok, od kiedy na giełdzie BitHumb odbył się listing tokena GamerCoina (GHX). Kolejne kilka godzin okazało się niezwykle udane dla GHX, a wręcz mogła to być jedna z najlepszych ofert w historii projektów kryptowalutowych gier. Cena GHX w ciągu kilku minut wzrosła ponad tysiąckrotnie w stosunku do ceny notowań przed listingiem. Od tego czasu zespół GamerHash przeszedł do trybu tworzenia i dostarczył liczne aktualizacje oraz kamienie milowe w rozwoju projektu. Zobaczmy, jak ta historia rozwijała się krok po kroku.

Pierwsze miesiące po listingu GamerCoina

Jeszcze przed pierwszym listingiem GamerCoina, twórcy pozwolili górnikom skorzystać ze specjalnej premii GHX. Społeczność otrzymała premię wydobywczą o wartości ponad 120%! GamerCoin jako jeden z największych tokenów w kategoriach NFT i Blockchain Gaming został niemal natychmiast dodany do wszystkich renomowanych serwisów agregujących kryptowaluty, takich jak Coingecko czy Blockfolio.

Jednym z pierwszych wydarzeń po listingu był turniej Counter Strike’a z dobrze rozpoznawalnymi w przestrzeni kryptowalutowej projektami, takimi jak DuckDAO czy BEPRO. GamerHash wygrał cały turniej, a podwójną wartość nagrody otrzymała lokalna — Fundacja Szansa.

Niewiele później GamerHash nawiązał współpracę z SuperBid i został Srebrnym Partnerem Blockchain Game Alliance! Następnym wielkim wydarzeniem dla społeczności było notowanie na KuCoin, które pozwoliło na handel monetą GHX do USDT.

gamerhash bithumb listing

Lato z GamerCoinem

Po niezwykle intensywnym kwietniu zespół zaczął budować znane nam dziś funkcje ekosystemu GamerHash. Pojawiło bardzo ważne partnerstwo z  Simplex, projektem będącym bramką krypto/FIAT. GamerCoin doczekał się również notowania na giełdzie Bitcoin.com, która jest jednocześnie jednym z największych serwisów z wiadomościami kryptograficznymi na świecie.

W tym samym czasie GamerHash zaoferował swoim inwestorom prywatnym możliwość stakingu, co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem. Użytkownicy zablokowali 50 milionów tokenów GHX – w tamtym czasie było to ponad 25 000 000 $.

Silne partnerstwa GamerHash

W ciągu kolejnych miesięcy GamerHash stał się jeszcze bardziej rozpoznawalną nazwą w branży kryptograficznej. Firma nawiązała współpracę z Polygon oraz Coinpaprika. Liczba HODLerów GHX wzrosła do 1000 – dziś ta liczba jest prawie 3 razy większa.

Pracując nad kolejnymi produktami GHX (przede wszystkim związanych z rynkiem NFT) twórcy skupili się edukacji graczy na temat rynków kryptowalut i NFT, między innymi poprzez artykuły o bezpieczeństwie, ekologii, metaversie i Play2Earn. GamerHash nawiązał kolejne istotne partnerstwa – z Purple Penguin and the Nemesis, Fancy Bears Metaverse, Kwik Trust, RoboHero, TerraVirtua i Legends of Elysium.

Twórcy postawili na transparentność, jeśli chodzi o sposób wykorzystania puli żetonów deweloperskich, zespołowych i innych tokenów $GHX. GamerHash docenia zaufanie społeczności, dlatego też powstał raport przejrzystości, który możecie zobaczyć pad tym linkiem.

Intensywny rozwój w 2022 r.

Rok 2022 jest dla GamerHasha równie pracowity jak zeszłoroczny kwiecień. W chwili pisania tego tekstu zostało spalone już 42 mln GHX o wartości ponad 2,5 miliona USD. Kolejnym ważnym krokiem w 2022 roku było stworzenie mostu łańcuchowego BSC dla GHX. Binance Smart Chain ma znacznie niższe opłaty za gaz, co sprawia, że ​​nadaje się do częstszych transakcji i lepszego doświadczenia DeFi. Zaraz po utworzeniu mostu twórcy ogłosili staking dla wszystkich posiadaczy GHX. APR osiąga 35% – swoje monety możesz zablokować tutaj.

GHX jest obecnie dostępny na wielu CEXach i DEXach. Służy też jako bonus wydobywczy dla użytkowników miningowej aplikacji. Został również zintegrowany z panelem Play&Earn z aplikacji GamerHash, aby gracze mogli zarabiać GamerCoiny podczas gry!

gamercoin

Niedawno powstał długo wyczekiwany Market GamerHash NFT. Wciąż jest to wersja beta, jednak oferuje szeroki wachlarz możliwości i płynne wrażenia z handlu niewymiennymi tokenami. Każdego miesiąca zespół dodaje nowe funkcje do rynku i dostarcza niezbędną wiedzę na temat NFT.

W najbliższym czasie warto zaglądać na media społecznościowe GamerHasha. Z okazji rocznicy listingu tokena zespół planuje specjalne atrakcje dla swojej społeczności.

Sprawdź road map projektu, aby dowiedzieć się, jakie są kolejne plany twórców. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i oczywiście będziemy Was informować o kolejnych kamieniach milowych w rozwoju GamerHasha.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności