GamerHash nawiązał współpracę z Æternity

Blockchain Komunikat prasowy

Polski projekt GamerHash, który prowadzi właśnie współpracę z Chainlink, znajdującą się w TOP10 pod względem kapitalizacji, w celu wspólnego przyjęcia […]

Polski projekt GamerHash, który prowadzi właśnie pre-sale tokenów GHX, nawiązał kolejną ważną współpracę. Tym razem zespół z Poznania połączył siły z Æternity – platformą słynącą z szybkich i skalowalnych blockchainowych rozwiązań. Celem jest długoterminowa kooperacja, która ma przełożyć się na wymierne korzyści dla użytkowników i inwestorów.

Co wnosi współpraca GamerHash i Æternity?

Użytkownicy GamerHash (gracze) mogą wydobywać tokeny AE – w ostatnich tygodniach była to jedna z najbardziej dochodowych kryptowalut. GamerHash będzie również wspierać portfel Aeternity – zarówno w aplikacji mobilnej, jak i desktopowej. Dzięki temu każdy użytkownik platformy będzie mógł hodlować coiny na wewnętrznym portfelu. Tokeny AE będą również służyły jako jedna z form płatności w sklepie GamerHash, w którym na ten moment można nabyć już ponad 600 produktów. Wśród nich są np. subskrypcje Netflix oraz Spotify. Co więcej, dzięki współpracy firmy GamerHash z sieciami handlowymi, tokenem AE zapłacimy nawet za artykuły spożywcze.

Współpraca programistów GamerHash i Æternity

Programiści GamerHash wspierają zespół æternity i pomagają projektowi w rozwoju produktu. Wspólne działania mają sprawić, że produkty obu firm będą jeszcze bardziej przyjazne dla użytkowników.

Ponadto GamerHash będzie pierwszą społecznością graczy na Superhero.com – platformie społecznościowej opartej na æternity, która została stworzona w celu wyeliminowania nieuczciwych i nieetycznych praktyk obecnych w czołowych mediach społecznościowych.

„Znamy zespół Æternity od dawna, ponad 1,5 roku. Nasze wspólne plany wymagały czasu, aby dojrzeć – to samo dotyczy znalezienia idealnej formy współpracy i zintegrowania wszystkiego. Dziś otwieramy nowy rozdział. Najważniejsze dla nas jest to, że GamerHash to nie tylko platforma miningowa dla graczy, ale także interfejs dla właścicieli tokenów AE, który zapewnia im dodatkową użyteczność.” – Artur Pszczółkowski, dyrektor marketingu GamerHash.

„Społeczność æternity jest oddana dostarczaniu korzyści płynących z technologii blockchain każdemu człowiekowi – a edukacja jest jednym z głównych wyzwań na drodze do stworzenia bardziej sprawiedliwego społeczeństwa opartego na technologii blockchain. GamerHash radzi sobie dobrze pod tym względem, edukując ponad 500 000 graczy na temat kryptowalut i łańcucha bloków. Cieszymy się, że informacje o szybkich i skalowalnych rozwiązaniach æternity dotrą do nowych odbiorców. Ponadto użytkownicy będą mogli wydobywać i wymieniać tokeny AE na prawdziwe towary.” – Yanislav Mahalov, CEO æternity.

Już niebawem mają pojawić się kolejne informacje dotyczące integracji obu platform.

O GamerHash

GamerHash umożliwia graczom udostępnianie nieużywanej mocy obliczeniowej komputera do wydobywania kryptowalut lub zarabianie na graniu w gry. W ciągu zaledwie 2,5 roku na platformie zarejestrowało się prawie 500 000 użytkowników. GamerHash rozszerza swoją działalność na Azję ze względu na doskonałe dopasowanie do tego rynku. Zespół ogłosił niedawno współpracę z Chainlink, znajdującą się w TOP10 pod względem kapitalizacji, w celu wspólnego przyjęcia NFT.

Token firmy GamerCoin (GHX) zostanie wkrótce wyemitowany na Malcie, a sprzedaż rozpocznie się za pośrednictwem dobrze znanych giełd w Korei Południowej. Obecnie tokeny GamerCoin (GHX) można kupić w przedsprzedaży, na preferencyjnych warunkach.

O Æternity

Æternity to oparta na języku programowania Erlang skalowalna platforma inteligentnych kontraktów zaprojektowana przez pionierów programowania. Została stworzona, aby sprostać kilku najbardziej fundamentalnym wyzwaniom, z którymi mierzyły się inne projekty blockchainowe. Poprzez przeprojektowanie na poziomie protokołu, społeczność programistów Æternity stworzyła platformę ułatwiającą wdrażanie nowych projektów opartych o łańcuch bloków.

Tagi
aeternity branża gamingowa gamercoin gamerhash gaming ghx

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.