GamerCoin (GHX) zalicza spektakularny wzrost po debiucie na giełdzie.

2021-04-16 Kryptowaluty

Zespół GamerHash i inwestorzy projektu mają powody do świętowania. W ciągu ostatniego tygodnia zarówno wolumen obrotu, jak i cena tokena […]

Zespół GamerHash i inwestorzy projektu mają powody do świętowania.
W ciągu ostatniego tygodnia zarówno wolumen obrotu, jak i cena tokena GamerCoin (GHX) na giełdzie Bithumb osiąga kolejne maksima, ustanawiając ATH powyżej 1 USD. Według statystyk opublikowanych przez azjatycką giełdę, token GHX był obecny na liście TOP GAINERS przez 5 kolejnych dni. W tym samym czasie wolumen na parze GHX/BTC osiągnął ponad 100 milionów USD.

Przyczyny spektakularnego wzrostu

GamerHash to działająca platforma, która w ciągu 3 lat przyciągnęła społeczność 570 000 fanów! Użytkownicy mają możliwość zarabiania kryptowalut m.in. poprzez udostępnianie mocy obliczeniowej prywatnego sprzętu i korzystanie z proponowanych gier. Oprócz aplikacji desktopowej, dostępna jest również wersja mobilna, w której możemy m.in. zakupić karty prepaid i zarządzać portfelem. Nowy token GamerCoin świetnie wpisuje się w ekonomię projektu, zapewniając hodlerom dodatkowe bonusy. Zgromadzonymi GHX’ami możemy trade’ować na koreańskiej giełdzie Bithumb, znajdującej się w globalnej czołówce pod względem generowanych wolumenów.

Gamercoin (GHX) to token ERC-20, służący jako zachęta dla górników wspierających GamerHash’a oraz nagroda za wykonywanie zadań w module Play&Earn. Przyszłe zastosowania tokena to również dostęp do specjalnych wydarzeń w ramach ekosystemu oraz udział w rynku P2P NFTs – rozszerzenia już istniejącego GamerHash Store (>600 produktów).

Kolejnym mocnym punktem GamerHash’a i jego tokena GHX jest prawny compliance. Zespołowi udało się zarejestrować whitepaper GamerCoin’a w ramach MFSA (maltański KNF). Jest to pierwszy projekt w Unii Europejskiej, który stworzył token w nowych ramach regulacyjnych MFSA na Malcie.

W ostatnich dniach wpływ na popularność GHX’a wśród kupujących miała również wiadomość o tym, że GamerHash stał się SILVER PARTNEREM Blockchain Game Alliance – jednego z najbardziej wpływowych stowarzyszeń Crypto & Gaming. Wśród członków są takie marki jak Sandbox, Enjin, ANRKeyX i inne czołowe projekty obszaru NFT. Wygląda to jak przygotowanie do przyszłych partnerstw.

Wśród aktualnych partnerów firmy są m.in. Chainlink i æternity, a w niedalekiej przyszłości planowane są kolejne ciekawe współprace, o których będziemy na bieżąco informować.

Tagi
altcoin altcoiny gamercoin gamercoin ghx gamercoin giełda gamerhash gamerhash aplikacja gamerhash token ghx ghx giełda

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.