Floki Inu został sponsorem drużyny piłkarskiej z hiszpańskiej La Liga

Kryptowaluty floki

Wkrótce po nawiązaniu współpracy z jednym z najpopularniejszych indyjskich klubów piłkarskich, zespół stojący za Floki Inu ogłosił partnerstwo z hiszpańską […]

bitbay zonda

Wkrótce po nawiązaniu współpracy z jednym z najpopularniejszych indyjskich klubów piłkarskich, zespół stojący za Floki Inu ogłosił partnerstwo z hiszpańską drużyną Cadiz. W ramach współpracy logo Floki Inu pojawi się na rękawkach koszulek Cadiz.

Mania na meme coiny, która w tym roku zyskała ogromną popularność, doprowadziła do powstania niezliczonych kopii Dogecoina. Ponieważ większość z nich ujrzała światło dzienne zaledwie kilka miesięcy temu, starają się one pokazać jak największej ilości osób za pomocą różnych strategii marketingowych.

Floki Inu, nazwany na cześć nowego psa Elona Muska, przyjął bardziej bezpośrednie podejście. Zespół stojący za projektem przeprowadził agresywne kampanie marketingowe, w tym kontrowersyjne reklamy w Londynie, które przyciągnęły uwagę lokalnych władz.

Obecnie zmienił jednak swoją strategię i zaczął nawiązywać partnerstwa z drużynami sportowymi.

floki

Współpraca z klubami

Wczoraj Floki Inu nawiązało współpracę z najpopularniejszym klubem piłkarskim w Indiach – Kerala Blasters (The Blasters). Zgodnie z umową, logo i strona internetowa meme coina pojawi się na prawym rękawie koszulki drużyny, a marka będzie wyświetlana na wszystkich meczach klubu, gdy drużyna będzie grać na swoim stadionie.

Teraz projekt nawiązał kolejną współpracę z Cadiz Club de Futbol – hiszpańską drużyną założoną ponad 100 lat temu, która gra w najważniejszej lidze piłkarskiej w kraju – La Liga. Podobnie jak w przypadku The Blasters, umowa z Cadiz oznacza dla Floki Inu również sponsorowanie klubu. Logo projektu meme coina pojawi się na rękawach koszulek klubu. Dodatkowo wszyscy fani zobaczą je na banerach podczas meczów rozgrywanych na swoim stadionie. W oficjalnym ogłoszeniu Cadiz czytamy:

Cádiz Club de Fútbol ma przyjemność ogłosić partnerstwo z Floki, wiodącą kryptowalutą, jako nowym sponsorem rękawów. Partnerstwo jest częścią globalnej promocji mającej na celu wykorzystanie Floki na całym świecie.

Floki jest znane ze swojej dobrej roboty i ma wizję zbudowania szkoły na każdym kontynencie. A docelowo w każdym słabo rozwiniętym kraju na świecie. Aby rozpocząć realizację tej wizji, Floki nawiązało strategiczne partnerstwo z Pencils of Promise. Jest to organizacja non-profit, która buduje szkoły i zwiększa możliwości edukacyjne w krajach rozwijających się. Zbudowała ona dotąd 575 bloków klasowych, które obecnie służą ponad 115 000 uczniów w różnych krajach świata.

Tagi
dogecoin Floki Inu La Liga Meme coin Piłka Nożna sport

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.