za
elon musk bitcoiny

Elon Musk kupił prawdziwego psa i przy okazji przypadkiem podbił meme coiny

Bitcoin
zondacrypto bitcoin giveaway

Elon Musk jest znany z ogromnego wpływu na rynek kryptowalut. Teraz, wygląda na to, że jego nazwisko potrafi spompować monetę, nawet jeśli on sam nie ma takiego zamiaru. Założyciel Tesli stoi za ogromnym wzrostem mało znanej kryptowaluty, która została nazwana na cześć jego psa.

Elon Musk znowu pompuje – tym razem przypadkowo

Musk jest prawdopodobnie najbardziej wpływową osobą na rynku kryptowalut. Jego tweety wielokrotnie posyłały już różne kryptowaluty “to the moon”. Chociaż z tego powodu spotykał się z ogromną krytyką, wszystko wskazuje na to, że nadal posiada on ogromną moc kształtowania rynku.

Pod koniec czerwca, kiedy ogłosił, że kupi nowego psa o imieniu Floki, na Binance Smart Chainie natychmiast pojawiła się kryptowaluta pod nazwą Floki Inu. Projekt sam siebie opisuje jako “monetę będącą własnością społeczności, stworzoną przez fanów i członków społeczności Shiba Inu”.

Ponadto twierdzi, że “Floki Inu jest własnym shiba inu Elona Muska i jest głodny przysmaków z kosmosu! Jest hiper-deflacyjny i zbudowany, aby cię nagrodzić, więc z każdą transakcją do twojego portfela trafia więcej monet Floki Inu”.

Floki Inu i Shiba Floki odnotowują ogromne zyski

Wczoraj musk zatweetował, że Floki (pies, nie kryptowaluta) trafił już w jego ręce. Jak się okazało, tweet ten był ogromnym katalizatorem dla wzrostów tokena.

Floki Inu wystrzelił w górę z ceny 0,00001641 USD i osiągnął szczyt na poziomie 0,00004065 USD. Od tego czasu nieznacznie się wycofał i oscyluje w granicy 0.00003095 USD. Jego wolumen obrotu wzrósł o 1702 procent, sięgając 29,9 mln dolarów w ciągu ostatniej doby.

Floki Inu nie była jedyną nową kryptowalutą, która skorzystała z sytuacji. Shiba Floki odnotowała jeszcze większe zyski. W ciągu ostatnich 24 godzin meme coin wzrósł o 257 procent, osiągając cenę 0,000000002052 dolarów.

Shiba Floki również działa w oparciu o Binance Smart Chain. Projekt sam siebie opisuje jako “potomek ojca memów Dogecoina”, a dokładniej “hiper-deflacyjny subcoin, który ma wbudowany inteligentny system dzielenia się ekosystemem, więc każdy inwestor dostaje więcej shibafloki do swojego portfela”.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.