za
DOP Testnet - gwarantowany airdrop tokenów

DOP Testnet – potwierdzony airdrop. TGE możliwe już w marcu

Konferencja Kryptoraport

Styczeń 2024 roku to jeden z historycznie najlepszych miesięcy pod względem airdropów w świecie kryptowalut. Każdego dnia otrzymujemy informacje o nowych zrzutach darmowych tokenów. Jak grzyby po deszczu wyłaniają się także projekty, które chcą dzięki airdropom przyciągnąć uwagę użytkowników i zwiększyć aktywność na swoich sieciach. DOP to jednak projekt z mocnym zapleczem, który rozsądnie prowadzi swoją politykę wynagradzania wczesnych użytkowników. W tym poradniku przejdę z Tobą krok po kroku przez Testnet z gwarantowanymi nagrodami.

Czas obfitych airdropów zbliża się wielkimi krokami

Niedawno zakończona kampania “Linea Voyage” zainicjowała silną presję kryptowalutowej społeczności na wynagradzanie wczesnych użytkowników przez poszczególne projekty. Wiąże się to oczywiście z ponownym napływem inwestorów i potężnego finansowania na rynek cyfrowych aktywów w związku z ostatnimi wzrostami Bitcoina i pozostałych kryptowalut. Obok stakingu, to nadal kampanie organizowane przez poszczególne projekty stanowią najpopularniejszą metodę pozycjonowania się na zrzut darmowych kryptowalut.

W ostatnich dniach społeczność zgromadzona wokół tematyki airdropów miała spore powody do zadowolenia. Ekosystem Cosmos nie zwalnia w nagradzaniu inwestorów, którzy zablokowali poszczególne tokeny u walidatorów, a Solana i protokoły na niej oparte dołączają do airdropowego wyścigu. Kroku nie zwalniają także pozostałe sieci i aplikacje jak między innymi ZETA czy DMAIL.

W tym poradniku przeprowadzę Cię krok po kroku przez testnet z gwarantowanymi nagrodami w postaci tokenów DOP. Zapraszam!

Zasady testnetu DOP z gwarantowanym airdropem

Zespół odpowiedzialny za intuicyjny testnet sieci DOP przeznaczył na wynagrodzenie wczesnych użytkowników 1% całkowitej podaży przyszłego tokena. Przejście przez kilka prostych zadań zajmuje jedynie 5 minut więc zdecydowanie warto być na pokładzie. Z moją pomocą zrobisz to bez najmniejszego problemu.

DOP Testnet Live w mniej niż 5 minut- poradnik krok po kroku

DOP Testnet – krok po kroku po airdrop tokenów

Pierwszym krokiem na drodze do pomyślnego wypełnienia testnetowych zadań od deweloperów DOP będzie oczywiście przejście na stronę dedykowanej kampanii.

 1. Wybierz opcję “I’m new here!” aby utworzyć dedykowany protokołowi DOP portfel mobilny.
 2. Utwórz silne hasło dla nowego konta. Jak zrobić to skutecznie przeczytasz tutaj.
 3. Zapisz na kartce papieru swoją frazę “seed”, a następnie potwierdź jej znajomość przez wpisanie poszczególnych słów. Zapisz też swój “secret key”.
 4. Odblokuj teraz utworzony portfel z pomocą silnego hasła i podłącz się swoim Metamaskiem (adres powinien być ten sam, którego użyłeś w kampanii na Galxe!).

7 zadań kwalifikujących na airdrop tokena DOP

Kiedy znajdujesz się już w kokpicie kampanii testnetu DOP, możesz przejść do wykonania kilku zadań będących kampanią utworzoną przez deweloperów.

 1. Połącz się z protokołem swoim kontem X (dawniej Twitter) – rekomenduję, aby było to konto utworzone specjalnie na potrzeby działań airdropowych.
 2. Zaobserwuj oficjalny profil DOP w serwisie X.
 3. Odbierz darmowe tokeny na sieci Sepolia z pomocą swojego Metamaska.
 4. Odbierz darmowe tokeny testowe DOP z pomocą swojego Metamaska.
 5. Odbierz testowego stablecoina z pomocą swojego Metamaska.
 6. Wykonaj zadanie “encrypt assets”, wybierając jeden token z listy i wpisując dowolną ilość, a następnie “Encrypt”. Potwierdź w Metamasku.
 7. Wyślij część tokenów z poprzedniego zadania na utworzony adres DOP (nie wysyłaj wszystkich!). Potwierdź transakcję portfelem Metamask.
 8. Teraz dokonaj analogicznego procesu jak w punkcie 6, z różnicą że chodzi o “decrypt assets”.

Ostatnim zadaniem dodanym niedawno przez zespół jest wymóg zaproszenia do kampanii przynajmniej 3 kolejnych użytkowników. Nie obawiaj się jednak, jeśli nie masz w gronie swoich znajomych chętnych do wykonania tej misji. Wystarczy, że utworzysz trzy nowe adresy portfela Metamask (adresy, nie całe konta) i z nowych profili w przeglądarce po wyczyszczeniu plików cookie utworzysz konta w kampanii DOP z linku referalnego, który jest dostępny we wspomnianym zadaniu 8.

Jeśli któryś z powyższych punktów był dla Ciebie niezrozumiały, poniżej zamieszczam oficjalne wideo od zespołu, w którym w mniej niż 5 minut przeprowadzą Cię przez testnet DOP.

źródło: YouTube

Jakie dalsze kroki w kierunku airdropa od DOP?

Po pomyślnym wykonaniu wszystkich zadań pozostaje Ci już tylko cierpliwie czekać na rezultaty testnetowej działalności i śledzić kampanię na Galxe, gdzie w kolejnych tygodniach mają się pojawiać nowe zadania. Będę na bieżąco aktualizował ten poradnik, aby prowadzić Cię krok po kroku od początku działań, aż po wyczekiwany zrzut tokenów.

W międzyczasie rekomenduję Ci zapoznać się z dwoma artykułami wprowadzającymi, jakie przygotowałem dla użytkowników pragnących zagłębić się w tematykę airdropów. Pierwszy ze wspomnianych dotyczy historii i tego, czym są airdropy w świecie cyfrowych aktywów, drugi zaś jest kompletnym BHP airdropów. Obie pozycje to absolutny must have, jeśli wiążesz swoją przyszłość w branży kryptowalut z sektorem airdropów.

Balon z airdropem darmowych kryptowalut

Gdzie szukać najnowszych okazji do zgarnięcia airdropów?

Jeśli po wykonaniu działań na testnecie DOP wciąż mało Ci działań w kierunku airdropów, koniecznie zajrzyj na kanał na telegramie dedykowany Społeczności zgromadzonej wokół serwisu Bitcoin.pl. Codziennie dodaję tam kompleksową listę działań, które uplasują Cię wysoko w kolejce inwestorów oczekujących airdropów od różnorodnych protokołów.

Od tej pory nie musisz już przeprowadzać własnego researchu, który, nawiasem mówiąc, nie zawsze należy do najbezpieczniejszych. Na wspomnianym Telegramie wszystko zgromadzone jest w jednym miejscu, a dzięki włączeniu powiadomień, nigdy nie umknie ci żadna istotna informacja, jak chociażby ta o listingu danego tokena. Zawsze możesz też wrócić do poprzednich działań, bowiem historia kanału nie ulega przedawnieniu. Gorąco zapraszam i zachęcam do skorzystania!

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Miłośnik kryptowalut i Trader. Dziennikarz z pasji, na służbie od blisko 4 lat. Historia, ekonomia i biohacking to moje pasje.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności