za
Analiza techniczna

Czy to odwilż na rynku? – Analiza Bitcoin, Ethereum, Decentraland, Cardano i inne

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Bitcoin wzrósł o ponad 30%. Zwyżka ta doprowadziła do wybicia powyżej jednego z najważniejszych poziomów oporu, co przy uwzględnieniu również silnego momentum wzrostowego w ostatnim czasie napawa optymizmem na przyszłość. Biorąc jednak pod uwagę, że aprecjacja ta sprawiła, iż kurs BTC znalazł się w rejonie kolejnego oporu, wysoce prawdopodobne wydaje się, że w drugiej połowie stycznia dość może do powstania korekty spadkowej i cofnięcia Bitcoina w rejon 18 500 dolarów. Na szczęście, coraz mniej argumentów wskazuje na kolejne załamania, a coraz więcej na to, że nawet jeżeli takie spadki się pojawią, to będą one jedynie korektą przed kolejnym odbiciem wzrostowym.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, MANA, ADA, NEAR, VET, 1INCH, LTC, MKR, FTM, QNT, APT

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności