za
Analiza techniczna

Czy to dobre informacje? – Analiza Bitcoin, Ethereum, Algorand, Polkadot i inne

robinhood aplikacja rejestracja

Bitcoin utrzymuje się od kilku dni na względnie stabilnym poziomie nieco poniżej 17 tysięcy dolarów. Biorąc jednak pod uwagę, że bardziej jastrzębi niż oczekiwano wydźwięk komunikatu oraz wypowiedzi prezesa Jerome Powella po grudniowym posiedzeniu Federalnego Komitetu do spraw Operacji Otwartego Rynku (FOMC) oraz obawy o kondycję finansową Binance, największej giełdy kryptowalut na świecie przyczyniły się do spadku notowań czołowej kryptowaluty z niemal 18 500 dolarów, wysoce prawdopodobne wydaje się, że obecna stabilizacja jest jedynie formą chwilowej korekty, po zakończeniu której kurs BTC mógłby powrócić na ścieżkę spadków osuwając się ponownie w rejon 15 600 dolarów.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, ALGO, HBAR, EOS, DOT, SAND, MANA, KDA, MATIC, FTM, GRT

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności