CryptoCobain: ETH jest zagrożeniem dla BTC

2021-05-02 Bitcoin Ethereum Wiadomości

Znany trader i analityk CryptoCobain podzielił się swoimi przemyśleniami na temat potencjalnego zagrożenia, jakie Ethereum (ETH) stwarza dla Bitcoina (BTC). […]

Znany trader i analityk CryptoCobain podzielił się swoimi przemyśleniami na temat potencjalnego zagrożenia, jakie Ethereum (ETH) stwarza dla Bitcoina (BTC).

CryptoCobain mówi o ETH i BTC

W rozmowie z dyrektorem generalnym Three Arrows Capital analityk wyjaśnił, w jaki sposób Ethereum może zakłócić wzrosty na Bitcoinie.

CryptoCobain sugeruje, że Ether może w długiej perspektywie wyprzedzić BTC pod kątem kapitalizacji rynkowej.

Myślę, że wielu ludzi, którzy trzymają teraz Bitcoiny, jest w obozie hodlerów. W najgorszym przypadku powiedzą: „Powinniśmy kupić też Ether” (…). W dłuższej perspektywie wydaje mi się, że zagrożeniem dla Bitcoina jest właśnie Ether – powiedział.

W opinii CryptoCobaina, Ether zabierze częściowo BTC kapitalizację rynkową, ale całkowicie zagrozi Bitcoinowi tylko wtedy, gdy będzie w stanie utrzymać ten proces.

– Myślę, że odwrócenie uwagi [od BTC na rzecz ETH] jest teraz nieuniknione, ale myślę, że będzie to tymczasowe – powiedział i dodał, że szczyt na wykresie ETH nastąpi już po osiągnięciu szczytu przez Bitcoina.

cryptocobainEthereum to wczesny internet

CrytpoCobain porównuje Ethereum do wczesnego internetu. Użytkownicy tego ostatniego myśleli, że będzie istniał obok takich rzeczy, jak radio i telewizja, ale ostatecznie nowa technologia pochłonęła te media.

Całkowity rynek rzeczy dla Ethereum jest po prostu gigantyczny. Nawet jeśli Bitcoin zyska wartość jako postać cyfrowego złota, kapitalizacja rynkowa złota jest nadal niższa niż całkowity rynek wszystkiego. Na przykład wszystkich pieniędzy. Kiedy internet został uruchomiony, ludzie źle go zrozumieli, myśleli, że to dodatkowy kanał… zamiast zdawać sobie sprawę, że internet jest nowym medium dla wszystkich kanałów… Wizja makro dla Ethereum jest taka, że ​​dotyczy wszystkich pieniędzy, podczas gdy wizja makro dla Bitcoina dot. cyfrowego złota, czyli magazyn wartości – wyjaśnił.

CryptoCobain dodaje, że instytucje będą coraz częściej kupować Ether, ponieważ zyskuje on uznanie jako legalny zasób obok Bitcoina.

– Myślę, że wkrótce zobaczysz kilka instytucjonalnych adopcji dot. Ethereum. (…) Myślę, że będzie trochę ruchu, [a my] zobaczymy, jak kilka zimnych portfeli przenosi się i dokonuje alokacji w Ethereum – dodał.

Tagi
bitcoin btc CryptoCobain ETH Ethereum

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.