Wiadomości

Crypto Research Report: wiemy, w co oprócz BTC inwestują wieloryby

Nowa analiza rynku kryptowalut Crypto Research Report z Liechtensteinu pokazuje, że wieloryby z przestrzeni cyfrowych walut skupują tylko trzy tokeny […]

Data publikacji: 22 lipca 2020

bitbay

Nowa analiza rynku kryptowalut Crypto Research Report z Liechtensteinu pokazuje, że wieloryby z przestrzeni cyfrowych walut skupują tylko trzy tokeny z rynku DeFi.

Crypto Research Report: na co polują wieloryby

Crypto Research ReportDemelza Hays, były menedżer funduszu kryptowalutowego, zauważa, że wieloryby inwestują dziś też w tokeny z rynku zdecentralizowanych finansów (DeFi). Chodzi o konkretnie trzy projekty: Aave (LEND), Ren (REN) i Kyber Network (KNC). I to mimo tego, że te w ostatnim czasie dały już sporo zarobić inwestorom.

W ciągu ostatnich 30 dni saldo 100 największych wielorybów KNC wzrosło łącznie o 30,6 miliona KNC [to ok. 48,1 miliona USD w momencie pisania tych słów]. W tym samym czasie 100 największych wielorybów LEND zgromadziło dodatkowe 39,6 miliona LEND [ok. 10,1 miliona USD w momencie pisania artykułu] do swoich portfeli, podczas gdy 100 najlepszych wielorybów REN dodało [do swoich zasobów] 5,3 miliona REN [ok. 850 000 USD w momencie pisania] – tłumaczy

Hays twierdzi, że wzrost salda 100 największych wielorybów z rynku LEND, REN i KNC wskazuje na akumulację, jednocześnie pokazując, jak wysoki jest optymizm inwestorów.

Inwestorzy detaliczni

Nie tylko jednak wieloryby napędzają wartość tych trzech aktywów DeFi. Hays wyjaśnia, że ​​LEND, REN i KNC również przyciągnęły uwagę inwestorów detalicznych.

– Od początku miesiąca liczba adresów posiadających ponad 1000 REN [ok. 150 USD w momencie pisania tego artykułu] wzrosła o 550, a liczba adresów posiadających ponad 1000 LEND [ok. 250 USD w momencie pisania] wzrosła o 817, podczas gdy liczba adresów posiadających ponad 100 KNC [ok. 157 USD w momencie pisania tego tekstu] wzrosła o dodatkowe 150 – tłumaczy.

Jak więc widać, rynek DeFi powoli rośnie w siłę.

Pamiętajcie też, że aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możecie zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Z kolei pewne miejsce, w którym możecie kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. polska giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie macie jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiecie się jak można je szybko i sprawnie utworzyć: LINK.

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion