Crypto.com: zarabiaj DOT i UNI, aktualizacja karty Crypto.com Europe, karta Crypto.com w Kanadzie

2020-11-22 Komunikat prasowy Wiadomości

Jak co tydzień prezentujemy wam to, co działo się ostatnio na platformie Crypto.com. Firma proponuje wam kolejny raz wiele niespodzianek! […]

Jak co tydzień prezentujemy wam to, co działo się ostatnio na platformie Crypto.com. Firma proponuje wam kolejny raz wiele niespodzianek!

Zarabiaj DOT i UNI

Crypto.com przypomina, że posiadacze Uniswap i Polkadot mogą zarabiać do 5 proc. rocznie. dzięki usłudze Crypto Earn.

Crypto Earn obsługuje teraz 36 coinów, w tym BTC, ETH, LTC, XRP, BNB, TUSD, PAX, USDC, TGBP, TCAD, TAUD, BAT, LINK, CRO, MKR, DAI, PAXG, EOS, XLM, ATOM, XTZ, BCH , VET, ICX, ADA, ENJ, ALGO, KNC, ERD, COMP, OMG, CELR, MANA, EGLD, UNI i DOT. Odsetki w usłudze wypłacane są co tydzień w coinie zdeponowanym na elastycznym, 1-miesięcznym lub 3-miesięczny. koncie. Użytkownicy zarabiają więcej, stake’ując co najmniej 25 000 CRO.

Aktualizacja karty Crypto.com Europe

Aktualizacja karty Crypto.com Europe: z powodzeniem zakończono migrację programu kart europejskich do PayrNet. Wszystkie karty działają. Nie jest wymagane żadne dodatkowe działanie.

Karty Crypto.com Visa są wysyłane do Kanady

Kanadyjczycy mogą ubiegać się już o karty Visa Crypto.com. Jest to możliwe od 20 listopada 2020 r..

Crypto.com dołączyło do programu Visa Fast Track

Program VIsa Fast Track wspiera rozwijające się branże, w tym portfele cyfrowe, integrację finansową, systemy zawierania transakcji między firmami (B2B) i płatności w cyfrowej walucie.

Syndykat REN

Crypto.com ma przyjemność zaprezentować kolejną specjalną ofertę syndykatu. Tym razem chodzi o syndykat REN. Oznacza to, że będziecie mogli nabyć coiny z dużym upustem. Wydarzenie rozpocznie się 24 listopada na giełdzie Crypto.com.

Pełny timeline wydarzenia prezentuje się następująco:

Zasady partycypacji są podobne jak w przypadku poprzednich syndykatów. Maksymalna alokacja przecenionych BTC na każdego uczestnika będzie zależała od stake-owanych tokenów CRO:

W przypadku gdy całkowita wartość wszystkich kontrybucji przekroczy ilość tokenów przeznaczonych na promocję, to alokacja dla każdego uczestnika zostanie obliczona według poniższego wzoru:

Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Supercharger i DOT

Już tylko niecałe dwa tygodnie zostały do końca wydarzenia dot. DOT na Supercharger! Zdeponuj CRO i korzystaj z usługi bez opłat za gas. Wypłata środków jest możliwa w dowolnym momencie.

Tagi
Blockchain Crypto.com dot

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.