crypto.com soc 2

Crypto.com: certyfikat SOC 2, nowe tokeny i współpraca ze znaną drużyną piłkarską

bitbay zonda

Crypto.com jak co tydzień prezentuje naszym czytelnikom nowości ze swojej innowacyjnej platformy.

Crypto.com najbezpieczniejszą giełdą kryptowalut

Giełda Crypto.com ogłosiła, że posiada certyfikat SOC 2. Wszystko dzięki audytowi przeprowadzonemu przez globalną firmę doradczą Deloitte. To sprawia, że stała się pierwszą giełdą kryptowalutową, która uzyskała ten międzynarodowy standard uznawany w tradycyjnych finansach.

Co to oznacza w praktyce? Mianowicie to, że Crypto.com uzyskało certyfikat najbezpieczniejszej platformy do handlu kryptowalutami i pierwszej giełdy kryptowalutowej, która pomyślnie przeszła proces audytu SOC 2.

Sponsoring drużyny piłkarskiej z Ameryki Łacińskiej

Crypto.com zostanie oficjalnym partnerem CONMEBOL Libertadores, wiodącej drużyny piłkarskiej z Ameryki Łacińskiej. Firma będzie współpracować z zespołem jako licencjobiorca oficjalnych niezamiennych tokenów (NFT). Umowa obowiązuje do 2026 r.

W ramach umowy, Crypto.com będzie też pierwszą marką zintegrowaną z systemem Virtual Assistant Referee (VAR), za pośrednictwem którego sędziowie oceniają grę piłkarzy.

“Ponadto Crypto.com skorzysta z ekspozycji marki na stadionach (…), a także możliwości zasobów cyfrowych” – przekazała giełda kryptowalut, dodając, że obie strony stworzą NFT związane z drużyną.

Nasze badania pokazują, że Ameryka Łacińska jest liderem w adopcji kryptowalut, a 40% mieszkańców Ameryki Łacińskiej deklaruje zainteresowanie zakupem kryptowalut w najbliższej przyszłości. Oczywiście chcieliśmy też wesprzeć najważniejsze rozgrywki piłkarskie na kontynencie – powiedział w oświadczeniu Kris Marszalek, współzałożyciel i dyrektor generalny Crypto.com.

Nowe tokeny

Na giełdzie Crypto.com pojawia się QI w parze z USDT.

Do tego na platformie uruchomiono wpłaty i wypłaty w DAR.

Na Crypto.com DeFi Wallet pojawiają się też nowe tokeny ERC20: COTI, GM, KP3R, MITH i WNCG.

Crypto.com oferuje wpłaty i wypłaty w GALA i TUSD

Platforma Crypto.com obsługuje od teraz także wpłaty i wypłaty w $GALA i $TUSD – wszystko za pośrednictwem BEP20, oprócz sieci ERC20. Usługa działa zarówno w aplikacji Crypto.com, jak i wersji webowej giełdy.

Karty Visa Crypto.com są już dostępne w Brazylii

Karta Premium Crypto.com jest już także dostępna w Brazylii. Dzięki niej można liczyć na aż 8% zwrotu przy zakupach.

Tagi
Crypto.com Deloitte giełdy kryptowalut SOC 2

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.