za
Analiza techniczna

Co dalej z korektą bitcoina? – Analiza BTC, ETH, ATOM, ALGO, BAND, COMP, BCH, ICP, REEF, SNX i inne

robinhood aplikacja rejestracja

Bitcoin od czterech tygodni utrzymuje się w trendzie horyzontalnym miedzy technicznym wsparciem w wysokości 28 500 dolarów, a oporem w rejonie 32 000 dolarów. Mimo, że wraz z początkiem nowego tygodnia obserwowaliśmy dość wyraźne odbicie wzrostowe, to w praktyce zupełnie niczego ono jednak nie zmieniło, gdyż żaden kluczowy poziom oporu nie został pokonany.

Ponadto, już we wtorek o poranku pojawiła się niezwykle silna reakcja podażowa, która z nawiązką zanegowała poniedziałkowe wzrosty. To też sprawiło, że Bitcoin w dalszym ciagu utrzymuje się w konsolidacji, która – przynajmniej z technicznego punktu widzenia – jest formą korekty po wcześniejszych spadkach. Dopóki więc rynek utrzymuje się wewnątrz tej formacji, statystycznie istnieje większe prawdopodobieństwo, że wybicie może nastąpić dołem, co z kolei oznaczałoby dalsze spadki w okolice 24 000 dolarów, bądź dalej nawet w kierunku 20 000 dolarów.

W dzisiejszym materiale analiza: BTC, ETH, ATOM, ALGO, BAND, COMP, BCH, ICP, REEF, SNX, STX, GLMR

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.