za
Analiza techniczna

Co dalej z BTC? Upadek FTX. Koniec agresywnego zacieśniania przez Fed? Analiza: ETH, SOL, KDA inne

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Ryzyko upadku FTX, trzeciej największej giełdy kryptowalut sprawiło, że notowania Bitcoina runęły poniżej 16 tysięcy dolarów, co było najniższym poziomem od listopada 2020 roku. W czwartek opublikowany został jednak raport nt. inflacji CPI w USA, który rzucił zupełnie nowe światło na dalsze zacieśnianie polityki pieniężnej Fed, co w konsekwencji przyczyniło się do wzrostowego odbicia na notowaniach wirtualnych aktywów. Wydaje się jednak, że polityka Fed będzie wywierać coraz mniejszą presję na rynek kryptowalut, lecz ryzyko związane z upadkiem FTX wciąż nie minęło i zagraża ono dalszą wyprzedażą, wskutek której kurs BTC mógłby runąć nawet do 12 tysięcy dolarów.

W dzisiejszej analizie: BTC, ETH, SOL, KDA, NEAR, FIL, BIT, FLOW, YFI, SAND, ETC, GRT.

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.