za

Nowy model Citroëna jest powiązany z NFT

2022-11-15
BlockchainNFT
robinhood aplikacja rejestracja

Nowy Citroën C3 został zaprezentowany w Argentynie. Ponoć model jest “rewolucyjny”. Podkreślać ma to kampania promocyjna. Wersja First Edition jest powiązana ze personalizowaną grafiką NFT. Nabywca samochodu otrzymuje ją w wersji wydrukowanej i oprawionej w ramę oraz cyfrowej.

NFT Citroëna

NFT dostanie pierwszych 100 klientów, którzy kupią model C3 i zarezerwują go w systemie firmy. W odpowiedzi otrzymają NFT, które zostało stworzone przez znaną artystkę Naímę Almeidę. Jak twierdzi Citroën, to „ekskluzywne dzieło sztuki NFT, pełne kolorów, stylu i osobowości”.

Warto dodać, że klient otrzyma wspomniane dzieło w wersji cyfrowej, ale też w akrylowej ramie.

Nowy Citroën C3 to model, który już teraz przybywa z innowacyjnym designem, postawą SUV-a i paletą kolorów, która dopasuje się do osobowości każdego klienta

– opisuje nowy samochód portal francuskie.pl, który specjalizuje się we francuskim rynku motoryzacyjnym.

Sama Naíma tworzyła już prace dla takich marek jak Washington Post, TimeOut New York i Instagram. Została nagrodzona przez D&AD (Londyn), Clio (Nowy Jork), Ibero-American Design Biennial (Madryt) i Latin America Design Award (Peru).

Wersja First Edition NFT dostępna jest z silnikiem 1.6 o mocy 115 KM pracującym z automatyczną skrzynią biegów. Klienci mogą również wybierać wersję z napędem 82 KM.

Jak kupić nowy samochód przez sieć?

Samochód można kupić przez sieć.

Jak wygląda proces zakupu? Wszystko zaczyna się od konfiguratora online nowego C3. Po wypełnieniu danych rejestracyjnych i wpłaceniu zaliczki, klient wybiera sposób finalizacji płatności. Tą można zrealizować na 3 sposoby: płatnością przelewem, finansowaniem, płatnością u dealera. Przez sieć można śledzić nawet status swojego zamówienia. Po jego zrealizowaniu wystarczy udać się do salonu firmy i tam odebrać pojazd. Przewidywana jest też opcja dostawy.

NFT znanych marek

Z możliwości, jakie daje technologia NFT, korzystają światowe marki. Przykładem są firmy Samsung czy Puma.

Swoją kolekcję dzieł sztuki związanych z tokenami wydał też aktor Anthony Hopkins.

Więcej o samej tokenizacji przeczytacie w tym miejscu na naszej stronie.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności