Capo: kurs ETH w parze z BTC jeszcze wszystkich zaskoczy

Kursy kryptowalut Wiadomości

Analityk znany w branży kryptowalut jako Capo przewiduje obecnie, że wybicie kursu ETH w jego parze z BTC przyspieszy wraz […]

Analityk znany w branży kryptowalut jako Capo przewiduje obecnie, że wybicie kursu ETH w jego parze z BTC przyspieszy wraz ze spadkiem dominacji Bitcoina na rynku cyfrowych aktywów. Jest też zdania, że stoimy u progu spektakularnego sezonu na alty.

Capo: kurs ETH będzie rósł

Capo zauważa, że ​​wykres dominacji Bitcoina, który jest używany do śledzenia procentowego udziału BTC w rynku kryptowalut, jest bliski utraty kluczowego poziomu wsparcia na poziomie 50%. Od tego współczynnika zależy przyszłość altcoinów.

Rzecz w tym, że to wsparcie wygląda teraz na słabe. RSI spada, a większość altcoinów wygląda bardzo dobrze na tle BTC. Czeka nas mega cykl na altcoinach?

– pyta na Twitterze analityk.

capo kurs ethInnym kluczowym sygnałem, który trader wykorzystuje do oceny sytuacji i tego, czy duży altseason właśnie się zaczął, jest stan pary ETH / BTC. Capo przewiduje, że ETH jest u progu silnego przełamania kursu, co doprowadzi cenę tego czołowego alta do poziomu 0,1 w parze z BTC. Para ETH/BTC ma jego zdaniem wręcz przedefiniować pojęcie parabolicznego skoku ceny.

Portfel Capo

Ponieważ cały rynek kryptowalut zastanawia się teraz nad tym, czy właśnie rozpoczął się duży altseason, Capo poinformował w tym tygodniu swoich zwolenników, że obecnie posiada 75% swojego portfela kryptowalut w altcoinach, 20% w ETH i 5% w BTC.

I tak np. Blockchain Syntropy (NOIA) jest jednym z altcoinów, który Capo bacznie obserwuje. W marcu analityk wymienił również inne swoje „wybrane” altcoiny, w które jego zdaniem warto inwestować. Aktywa te to: Binance Coin (BNB), Band Protocol (BAND), Balancer token (BAL), Litentry (LIT), Zilliqa (ZIL), TomoChain (TOMO) i Hedera Hashgraph (HBAR).

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
capo ETH eth/btc Ethereum kurs eth

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.