Mark Cuban: BTC i ETH odniosą sukces

Bitcoin Wiadomości

Znany inwestor Mark Cuban dyskutował o kryptowalutach ze starszym dyrektorem finansowym Peterem Malloukiem z firmy Creative Planning. Cuban: BTC odniesie […]

Znany inwestor Mark Cuban dyskutował o kryptowalutach ze starszym dyrektorem finansowym Peterem Malloukiem z firmy Creative Planning.

Cuban: BTC odniesie sukces

Pozwól że ci pomogę. Łańcuchy oparte na warstwie 1 i warstwie 2 to deterministyczne, programowalne platformy, których można używać do tworzenia aplikacji zwiększających produktywność. Ich „monety” umożliwiają właścicielom monet czerpanie korzyści z wytworzonej wartości. Nie wszystkim się uda, ale wielu…

Jeśli spojrzysz na aktywa kryptowalutowe, takie jak ETH, DOGE, BTC, MKR itp. i zobaczysz tylko coś niematerialnego, coś dla ludzi do handlu, tak naprawdę nie przyjrzałeś się temu. Jeśli widzisz inteligentne kontrakty oraz języki programowania i myślisz o nowych sposobach wprowadzenia zmian w branżach, to mówię ci, że jest szansa [na sukces tego rynku]

– tłumaczył Cuban.

Zauważa, że ​​spekulacyjny charakter kryptowalut nie zmniejsza jego potencjału do zapoczątkowania nowej ery technologii finansowej:

Przyjrzyj się wszystkim interakcjom finansowym, jakie masz w swoim życiu w zakresie bankowości, ubezpieczeń, kupna i sprzedaży, gdzie musisz ufać bezimiennym ludziom pracującym dla firmy, której decyzje mogą zmienić Twoje życie. Czy wolałbyś nadal im ufać?

A może wolałbyś pracować z deterministycznym, rozproszonym systemem, który nie jest zbudowany na zaufaniu do tych firm, ale raczej oparty na przejrzystym zestawie reguł, które są dostępne dla każdego? To są powody, dla których kryptowaluty wystartowały.

Tak, istnieją masowe spekulacje. Tak jak w punkcie przegięcia każdej nowej technologii. Każda z tych technologii została początkowo odrzucona przez tradycyjne instytucje.

cuban btcObrona DOGE

Wcześniej Cuban bronił też DOGE przed twierdzeniem, że ta kryptowaluta-mem nie ma znaczącej użyteczności, zauważając, że jest to centralny zasób kryptowalutowy, którego ludzie używali do transakcji w ramach platformy jego firmy, Mavericks.

– Doge to jedyna moneta, której ludzie faktycznie używają do transakcji. Obsługujemy wiele innych [coinów] przez BitPay. Ale ludzie wydają swoje DogeCoiny, a to oznacza, że ​​więcej firm zacznie to robić. Największym czynnikiem hamującym rozwój jest to, że nie możesz wydać kupionego Doge na Robinhood – powiedział.

Tagi
bitcoin btc cena bitcoina kurs btc mark cuban

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.