za

Przyszłość branży cannabis i nowoczesnych technologii – fakty, o których musisz wiedzieć

Czy wiesz co może łączyć cannabis i nowoczesne technologie blockchain? Mimo, że wbrew pozorom to dwie zupełnie różne dziedziny, mogą się nawzajem doskonale uzupełniać, dając ich inwestorom wiele profitów. Ciągle napędzający się rynek sprawia, że na przestrzeni kilkudziesięciu lat szacuje się ogromny wzrost wartości zarówno kryptowalut, jak i konopi.

Sprawdź najważniejsze informacje i dowiedz się, co możesz zyskać, inwestując w poszczególne branże.

Współczesny rynek konopny – co warto wiedzieć?

Obecnie w wielu dziedzinach zaobserwować można prawdziwe boom na produkty wykorzystujące wszechstronne działanie legalnej odmiany konopi siewnych. Kosmetologia, suplementy diety, zdrowa żywność, a nawet materiały produkcyjne coraz częściej pojawiają się z wyraźnie zaznaczonym brandem konopnym. Dzieje się tak ponieważ przede wszystkim substancje pozyskiwane z konopi siewnej mają wiele prozdrowotnych właściwości, które zostały docenione przez szereg konsumentów. Wśród nich można wyróżnić działanie przeciwzapalne, wyciszające, łagodzące ból, a nawet przeciwwymiotne.

Dlaczego w dzisiejszych czasach konopie to wciąż nowość? Konopie siewne z powodzeniem uprawiane były już od wieków na terenach Europy. Późniejsze zmiany nieco osłabiły ten trend aż do czasu, gdy zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej wszyscy rolnicy zajmujący się ich plantacją mieli otrzymywać dopłaty pozwalające na rozwój gospodarki.

Zgodnie z raportami analizującymi rynek branży konopnej, widocznie zarysowany jest wzrost ich wartości. Na przestrzeni lat może zwiększyć się on z kwoty 318 mld USD nawet o 400%. Wpływ na to ma między innymi coraz szersze zastosowanie cannabis. Ich użycie wychodzi poza schemat żywności i urody, wkraczając również do przemysłu w postaci ekobetonu.

Podsumowując, kluczowym aspektem napędzającym hossę na zielone jest przede wszystkim możliwość holistycznego wykorzystywania tego surowca praktycznie w każdej branży.

Nowoczesne technologie – co musisz wiedzieć o kryptowalutach?

Nowoczesne technologie to przyszłość, obok której nie możesz przejść obojętnie. Wirtualna waluta to trend, który małymi krokami zmienia świat, dlatego inwestycja w poszczególne z nich może przynieść ci kolosalne zyski. Istotnym jednak jest wiedzieć, kiedy i jak to zrobić.

Wybuch wojny w Ukrainie, pędząca inflacja i zmiany gospodarcze sprawiły, że kursy poszczególnych walut zaczęły masowo spadać. Główną tego przyczyną było gwałtowne wycofywanie swoich aktywów przez poszczególnych inwestorów. Czy oznacza to, że Bitcoin czy Solana już się nie odbiją? Szybkie wzrosty i spadki na rynku krypto są codziennością, jednak zgodnie z prognozami wartość kryptowalut będzie wzrastać nawet kilkukrotnie. Należy jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ szacowany wzrost jest długofalowym procesem.

Istotne jest, że aby zacząć i osiągnąć miarodajne rezultaty, Twoja inwestycja powinna opiewać na znacznie więcej niż skromne 50$. Oczywiście kursy mogą układać się różnie i notować nagłe wzrosty, dlatego zachowanie ostrożności to podstawa. O tą nieco łatwiej przy wyższych stawkach inwestycyjnych.

Jak to w burzliwej branży crypto, oczywiście musimy mocno zaznaczyć, żebyście pamiętali o tzw. DYORdo your own research. Tekst nie jest również poradą inwestycyjną.

Kryptowaluty i branża cannabis – jak to się łączy?

Szukając nowych rozwiązań pozwalających na połączenie czekających na inwestycję branż, powstał projekt Cannumi stawiający na przełamanie wszelkich stereotypów. Motywatorem jego twórców jest tworzenie przyjaznego środowiska, skupiającego w sobie konopie i technologię blockchain.

Rozwój i promocja to słowo klucz, które ma za zadanie nie tylko ograniczyć cenzurę, ale także zwiększyć dostępność informacyjną oraz inwestycyjną. Stawiając sobie liczne cele, aktualnym zadaniem platformy jest wprowadzenie na rynek krypto swojego tokena. CANMI skorelowany będzie z poszczególnymi sektorami skupiającymi społeczność platformy tak, by uzyskiwać jak najwyższą wartość.

Zostań pierwszą osobą wpisaną na white listę projektu i odbierz 100 USD w tokenie CANMI

Dotychczas token projektu zarezerwowany był wyłącznie dla inwestorów zaproszonych do udziału w fazie tzw. private sale, ale po raz pierwszy jego twórcy umożliwiają zdobycie swojej kryptowaluty osobom spoza grupy inwestorskiej.

Zabawa polega na wytypowaniu wartości 1 ETH w przeliczeniu na dolary, jaka wypadnie 16 września o godzinie 12:00 zaraz po nadchodzącym The Merge. W konkursie można wygrać tokeny CANMI o wartości $100. Wszelkie informacje dotyczące zasad znajdziecie na kanale #💎eth-prediction na Discordzie Cannumi.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.