Brave integruje się z Gemini. Użytkownicy zyskują nową opcję wypłaty BAT

Giełdy kryptowalut Kryptowaluty

Przeglądarka Brave od początku wierzy, że użytkownicy oglądając reklamy, powinni być za to wynagradzani. Podczas korzystania z Brave, użytkownik za […]

Przeglądarka Brave od początku wierzy, że użytkownicy oglądając reklamy, powinni być za to wynagradzani. Podczas korzystania z Brave, użytkownik za każdą obejrzaną reklamę otrzymuje tokeny Basic Attention Token (BAT).

Tokeny te można przekazać z powrotem twórcom treści lub spieniężyć. Dzięki nowej integracji obie te czynności stają się łatwiejsze. Wczoraj giełda bliźniaków Winklevoss – Gemini, ogłosiła bowiem, że od teraz użytkownicy mogą wypłacić tokeny bezpośrednio na portfel platformy.

Zgodnie z ogłoszeniem, możesz albo połączyć swoje konto Gemini, albo stworzyć nowe na stronie Brave Rewards. Twoje saldo BAT pojawi się na koncie giełdy, tak jak gdybyś kupił je na platformie – co oznacza, że tokenami można również handlować.

Brave Rewards współpracuje już z dwoma innymi portfelami: Uphold (dla japońskich użytkowników) oraz bitFlyer. Ponadto, użytkownicy mogą nadal wymieniać aktywa za pomocą widgetów Binance, Crypto.com, FTX i Gemini.

brave

 

Brave wciąż daleko w tyle za popularnymi przeglądarkami

Udział Brave w globalnym rynku plasuje się daleko za Chrome, Safari, Operą i innymi popularnymi przeglądarkami. Jednak pomimo tego, do końca ubiegłego roku posiadała 20 milionów miesięcznych użytkowników, częściowo dzięki pozycjonowaniu się jako przeglądarka przyjazna kryptowalutom i niezbędne narzędzie w gospodarce Web 3. W czerwcu uruchomiła prywatną wyszukiwarkę, a w lutym ogłosiła zamiar zbudowania zdecentralizowanej giełdy.

Dzisiejsza integracja nie obyła się jednak bez problemów. Wielu użytkowników twierdzi, że po zsynchronizowaniu ich Brave Rewards z Gemini User Wallet, ich salda spadły do 0.

Administrator opublikował apel, w którym prosi użytkowników o cierpliwość:

Transakcje trwają nieco dłużej niż oczekiwano ze względu na duży wolumen. Aktualnie pracujemy nad tym, aby wszystko działało tak jak powinno. W międzyczasie, jeśli w swoim portfelu widzisz 0.0 BAT – nie panikuj. Twój BAT nie zniknął i wszystko wróci do normy.

W marcu, przeglądarka internetowa Brave ogłosiła, że zintegruje dedykowany portfel Binance Smart Chain. W ten sposób chciała otworzyć swoim użytkownikom drzwi do ekosystemu produktów DeFi działających na BSC. Mniej więcej w tym samym czasie natywny token Brave został dostosowany do BSC w formie Wrapped BAT (WBAT)

Tagi
BAT Brave Gemini Wiklevoss

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.