za
brave

Przeglądarka Brave zintegruje dedykowany portfel Binance Smart Chain

Przeglądarka internetowa Brave wkrótce zintegruje dedykowany portfel Binance Smart Chain. W ten sposób otworzy swoim użytkownikom drzwi do ekosystemu produktów DeFi działających na BSC.

Chociaż Brave już teraz może być ręcznie skonfigurowana do obsługi Binance Smart Chaina, wprowadzenie dedykowanego portfela ma uprościć cały proces. Nie będzie trzeba bowiem instalować specjalnych aplikacji, portfeli lub wykonywać jakichkolwiek dodatkowych czynności.

W międzyczasie natywny token Brave, czyli Basic Attention Token (BAT), został dostosowany do BSC w formie Wrapped BAT (WBAT). Wrapping to proces, dzięki któremu tokeny z jednego blockchaina mają swoją reprezentację na zupełnie innym. Najbardziej powszechnym przykładem może być Wrapped Bitcoin (WBTC) na ETH. Opakowana wersja Bitcoina jest technologicznie kompatybilna z rozbudowanymi procesami Ethereum

Mamy nadzieję, że BAT i Brave przeniosą kryptowaluty do głównego nurtu i sprawią, że DeFi będzie przyjazne dla użytkownika na masowym rynku.

– powiedział CEO i współzałożyciel Brave, Brendan Eich.

Współpraca będzie napędzać adopcję DeFi i kryptowalut

Brave posiada podobno ponad 25 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie i ponad 7 milionów dziennie. Przeglądarka pojawiła się jako alternatywa dla zwykłych przeglądarek. Oferuje ona większą prywatność, mniej reklam oraz pozwala zarabiać.

Koordynator ekosystemu Binance Smart Chain Xiaoguang Zhang powtórzył odczucia Brendana Eicha. Według niego integracja Binance Smart Chain z Brave będzie dalej napędzać adopcję DeFi i kryptowalut.

Dzięki tej strategicznej integracji między przeglądarką Brave i Binance Smart Chain, wprowadzimy bezproblemowe UX razem dla użytkowników kryptowalut, aby uzyskać dostęp do DeFi i Dapps w BSC i innych blockchainach, co radykalnie zainspiruje masową adopcję.

– powiedział Zhang.

Podobnie jak wiele altcoinów, wartość Basic Attention Token też wzrosła do nowego rekordowego poziomu. Tylko w okresie od stycznia do marca BAT zyskał 515% w stosunku do dolara amerykańskiego. Na początku roku token kosztował jeszcze 0,2 USD, teraz jednak musimy za niego zapłacić 1,27 dolara.

Aktualny kurs kryptowalut tj. BAT możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BAT i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
68 573,99 USD-0,76%
Ethereum logo
EthereumETH
3907,32 USD3,97%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD0,04%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
603,67 USD0,25%
Solana logo
SolanaSOL
164,95 USD-0,69%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3907,63 USD4,00%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD0,10%
XRP logo
XRPXRP
0,53 USD-1,80%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,17 USD-3,38%
Toncoin logo
ToncoinTON
6,38 USD0,23%