za
binance pt telkom indonesia

BNB Chain oferuje wsparcie dla projektów zbudowanych na Terra

robinhood aplikacja rejestracja

Jak wszyscy dobrze wiemy, w tym miesiącu doszło do upadku ekosystemu Terra. Wraz z krachem blockchaina, projekty zbudowane na nim również zanurkowały. Jak się jednak okazuje, Binance z zadowoleniem przyjmie je na pokład swojego BNB Chaina.

BNB Chain będzie wspierał projekty Terra

BNB Chain (BNB) zobowiązał się do zapewnienia inwestycji i wsparcia dla projektów, które rozważają migrację z ekosystemu Terra.

Stader Labs będzie jednym z pierwszych, który rozpocznie integrację z łańcuchem Binance. Firma ta tworzy rozwiązania do liquid stakingu w czterech blockchainach. Są to Solana (SOL), Near (NEAR), Fantom (FTM) i Hedera (HBAR). Dzięki najnowszej współpracy zaoferuje też liquid staking BNB.

Użytkownicy będą mogli stakować BNB w Stader i otrzymywać zyski za pomocą platformy. Firma będzie również emitować pochodne stakingowe reprezentujące stakowane udziały BNB, które użytkownicy będą mogli następnie wykorzystać w protokołach DeFi.

The BNB Chain Fund oferuje dostęp do 1 miliarda dolarów w inwestycjach i dotacjach dla potencjalnych projektów, które chcą działać w ekosystemie BNB Chain. Zespół jest zaangażowany we wspieranie protokołów migrujących z ekosystemu Terra i zapewni dodatkowe wsparcie sieciowe, tokenomiczne i marketingowe, a także pomoc w rozwoju biznesu.

Gwendolyn Regina, dyrektor inwestycyjny BNB Chain powiedziała:

W ekosystemie Terra jest wielu utalentowanych twórców i deweloperów. Nasze wsparcie ma na celu pomoc tym właśnie deweloperom i zespołom, budującym nowe projekty na BNB Chain. Stąd też jesteśmy po prostu zainteresowani wspieraniem deweloperów i projektów, aby nie zaprzepaścić ich przyszłego potencjału.

bnb chain

DeFi, NFT, GameFi itd.

Regina potwierdziła również, że kilka projektów w ramach ekosystemu Terra współdziałało z BNB Chain przed jego upadkiem. Wśród nich znajdują się m.in. Mirror Protocol, Synapse i Wormhole. Szczególnie interesujące dla BNB Chain są firmy działające w rozwijających się sektorach gospodarki kryptowalutowej. Jak twierdzi Regina:

Społeczność BNB Chain jest również otwarta na pozyskiwanie deweloperów w takich kategoriach, jak DeFi, NFT, GameFi, frontier tech, infrastruktura, zrównoważone technologie itp. Zauważyliśmy znaczne zainteresowanie Terra ze strony firm z branży gier. Wszystko to ze względu względu na nasz framework sidechain, BAS. Jest on idealnym sidechainem dla doskonałych doświadczeń w grach.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.