Blockfolio przeszło pod nową markę FTX

Wiadomości

Popularna wielofunkcyjna aplikacja kryptowalutowa, Blockfolio, została oficjalnie przemianowana na FTX. Zmiana nie będzie miała wpływu na doświadczenie użytkownika. Blockfolio to […]

Popularna wielofunkcyjna aplikacja kryptowalutowa, Blockfolio, została oficjalnie przemianowana na FTX. Zmiana nie będzie miała wpływu na doświadczenie użytkownika.

Blockfolio to teraz FTX

W sierpniu ubiegłego roku, giełda instrumentów pochodnych kryptowalut FTX przejęła Blockfolio w transakcji wartej 150 milionów dolarów. Teraz, obie firmy idą o krok dalej w swoim partnerstwie, ponieważ popularna wielofunkcyjna aplikacja została oficjalnie zrebrandowana na FTX.

Zgodnie z oficjalną informacją prasową, ruch ten ma na celu lepszą obsługę traderów detalicznych oraz ugruntowanie pozycji FTX mobile jako jednej z najłatwiejszych i najbezpieczniejszych w użyciu aplikacji.

Dyrektor generalny giełdy, Sam Bankman-Fried, skomentował rebranding mówiąc:

Rebranding FTX: Blockfolio na FTX nakłada ostateczne ograniczenie na nasze przejęcie Blockfolio, podwajając nasze zobowiązanie do bycia numerem jeden wśród platform handlu kryptowalutami zarówno dla użytkowników detalicznych, jak i instytucjonalnych. Rebranding Blockfolio pokazuje nasze zaangażowanie w handel mobilny i jest kolejnym krokiem w rozwoju naszej marki na skalę globalną i pozwoli nam wprowadzić na rynek nowe funkcje i poprawić doświadczenia użytkowników.

W chwili obecnej oficjalna strona Blockfolio jest w pełni zrebrandowana i posiada wszystkie certyfikaty marketingowe FTX.

Stadion nazwany od giełdy FTX

Giełda kryptowalut FTX podpisała też porozumienie z hrabstwem Miami-Dade w sprawie 19-letniego partnerstwa o wartości 135 milionów dolarów. Jego celem jest zmiana nazwy lokalnego stadionu na Miami Heat FTX Arena.

Umowa, jaką zawarto z lokalnymi władzami, jest warta 135 mln USD i ma obowiązywać do 2040 roku. W komunikacie prasowym hrabstwa Miami-Dade z 23 marca dyrektor generalny FTX Sam Bankman-Fried zauważył, że „ta okazja to coś więcej niż umieszczenie naszej nazwy na kultowym budynku”. Mówił wtedy:

Jest to szansa, aby zapewnić wartość rosnącej i zróżnicowanej społeczności w Miami i okolicznych miastach, a także dołączyć do społeczności mistrzowskiej, organizacji mistrzowskiej i kultury mistrzowskiej.

Fundusze, jakie firma uiści na rzecz samorządu, zostaną rozdzielone między 13 komisarzy hrabstwa i skierowane na zwalczanie przemocy z użyciem broni oraz ubóstwa. FTX to wiodąca giełda kryptowalut.

Tagi
blockfolio ftx giełda portfolio rebranding

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.