Blockchain i Finanse – kolejna konferencja dot. blockchaina w Polsce

2019-07-29 Najważniejsze wydarzenia Wiadomości

Na naszej polskiej mapie imprez związanych z blockchainem i kryptowalutami przybyło nowe wydarzenie. Już 17 stycznia 2020 r. w warszawskim […]

Na naszej polskiej mapie imprez związanych z blockchainem i kryptowalutami przybyło nowe wydarzenie. Już 17 stycznia 2020 r. w warszawskim centrum konferencyjnym MsMermaid Center at The Tides odbędzie się konferencja Blockchain i Finanse.

Wydarzenie ma być niejako kontynuacją konferencji „10 lat Bitcoina”, która miała miejsce 26 stycznia w Warszawie. Punktem łączącym oba eventy ma być rozdanie Nexusów – nagród dla osób, które wyróżniają się swoją działalnością społeczną i biznesową na rynku kryptowalut i blockchaina w naszym kraju.

Organizatorzy podkreślają, że celami imprezy są kwestie związane z edukacją i świadomym inwestowaniem w blockchainowe projekty. Ponadto stawiają sobie ambitne zadanie budowania społeczności kryptowalut w Polsce.

Za konferencją stoją osoby tworzące portal BitHub.pl.

Blockchain i Finanse

Wśród prelegentów mamy zobaczyć m.in. Rafała Zaorskiego, Jacka Czarneckiego, Tomasza Drwięgę, Piotra Włodarka czy Marka Kirejczyka.

Zapewne więcej informacji dot. imprezy poznamy we wrześniu, kiedy ma wystartować strona www wydarzenia.  Sprzedaż biletów ma ruszyć w październiku.

11 lat istnienia Bitcoina

Impreza zainteresuje zapewne tych, którzy byli uczestnikami tegorocznej konferencji z okazji 10-lecia istnienia Bitcoina.

„31 października minęło 10 lat od publikacji przez Satoshi Nakamoto słynnego manifestu. Kolejna rocznicowa data to 3 stycznia, 10 lat od pierwszej transakcji w sieci Bitcoin między jego twórcą, a Halem Finneyem. Nawiązując do tych dwóch, historycznych dat w dziejach Bitcoina postanowiliśmy zorganizować konferencję, która pozwoli całej społeczności świętować te wydarzenia.

26.01.2019 w warszawskim teatrze Palladium odbędzie się całodzienna konferencja pod hasłem „10 lat Bitcoina”. Obchody dziesięciolecia  zaplanowane są na cały dzień i łączą ze sobą konferencję wraz z galą wręczenia nagród dla osób wyróżniających się w polskiej społeczności Bitcoin oraz branży kryptowalut. Po dwóch częściach oficjalnych odbędzie się również After party To the Moon, na które uczestnicy wydarzenia udadzą się do znajdującego się w pobliżu klubu Hybrydy”

-tłumaczyli idee tamtej imprezy organizatorzy.

W 2020 r. trudno o równie charakterystyczną rocznicę, ale portal BitHub twierdzi, ale Blockchain i Finanse będzie wspaniałą platformą do wymiany doświadczeń, dyskusji i poznania nowych osób działających na rynku kryptowalut i sieci bloków w Polsce.

Czekamy ze zniecierpliwieniem na więcej szczegółów na temat imprezy!

Tagi
bitcoin wydarzenie Blockchain i Finanse blockchain konferencja konferencja

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.