Bitcoin w przyszłości po 100 000 USD – uważa twórca Cardano

Kurs Bitcoin

Charles Hoskinson, współzałożyciel Ethereum (ETH) i zarazem twórca kryptowaluty Cardano (ADA), powiedział, że spodziewa się, że Bitcoin (BTC) wróci do […]

Charles Hoskinson, współzałożyciel Ethereum (ETH) i zarazem twórca kryptowaluty Cardano (ADA), powiedział, że spodziewa się, że Bitcoin (BTC) wróci do miejsca na wykresie w okolicach ponad 10 000 USD i osiągnie potem cenę 100 000 USD.

W tweecie opublikowanym 22 listopada Hoskinson przekazał społeczności kryptowalut, że Bitcoin jest czymś więcej niż spekulacją. On sam uważa, że najnowszy spadek ceny to efekt „FUD-u” w mediach i manipulacji, jaką widzimy na na rynku. W podobnym tonie opisaliśmy sytuację na rynku w tym miejscu.

Bitcoin – globalny ruch

kurs bitcoin manipulacjaPonieważ w Bitcoinie chodzi o coś więcej niż tylko ruchy cenowe, oczekuje on, że największa na świecie kryptowaluta będzie nadal rosła w przyszłości. Stwierdził, że:

„Cena Bitcoinów spada? Pamiętajcie wszyscy, że po tym, jak FUD i manipulacje cenowe znikną, nadal będziemy mieli nasz globalny ruch, który zmieni świat. Zobaczymy ponownie 10 000 USD za 1 BTC i powitamy 100 000 USD za 1 BTC. Kryptowaluty są nie do zatrzymania. Kryptowaluty to przyszłość.”

Co się dzieje na rynku kryptowalut?

Bitcoin na krótko spadł poniżej 7 000 USD, zanim osiągnął nieco wyższy poziom. Jaki jest tego powód? Jak już sugerowaliśmy na naszym portalu, może być to efekt złej interpretacji newsów z Chin. Tamtejsze władze rozpoczęły proces oczyszczenia rynku z nielegalnie działających podmiotów. Społeczność zinterpretowała to jako próbę całkowitego zakazu używania kryptowalut w Państwie Środka.

Do tego doszły doniesienia dot. zamknięcia platformy BISS w Chinach:

„[…] działalność BISS została wstrzymana w następstwie zapytania chińskich organów regulacyjnych dotyczącego usług oferowanych naszym użytkownikom, które mogą nie być zgodne z przepisami dotyczącymi kontroli kapitału w Chinach”.

O sytuacji BISS społeczność Chin wiedziała jednak ponoć od dwóch tygodni.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
btc cena cena bitcoin cena bitcoina kurs bitcoin kurs bitcoina kurs btc

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.