Bitcoin odbija od konfluencji wsparć – Analiza rynków – 12 projektów!

Bitcoin odbił od ciekawej konfluencji wsparć zlokalizowanej w wysokości 26 900 dolarów, o której mówiliśmy już w minionym tygodniu. Zwyżka ta sprawiła, że notowania czołowej kryptowaluty powróciły w rejon 28 500 dolarów. Biorąc jednak pod uwagę, że opór ten pokrywa się z mierzeniem 38,2% korekty Fibonacciego z wcześniejszego ruchu spadkowego oraz uwzględniając, że przed nami względnie spokojny tydzień, w trakcie którego inwestorzy oczekiwać będą na decyzję monetarną Rezerwy Federalnej, wysoce prawdopodobne wydaje się, że BTC utknie na kilka dni w przedziale między 26 900 a 28 500 dolarów. To, czy z zakresu tego wybijemy górą, czy dołem będzie z kolei prawdopodobnie zależne od wydźwięku komunikatu po posiedzeniu FOMC w przyszłym tygodniu oraz związanej z tym zmiany oczekiwań dot. terminu pierwszej obniżki stóp proce. Fed.

W dzisiejszym odcinku analiza: BTC, ETH, ICP, OP, ZIL, FTM, MATIC, ETC, GALA, ONE, XRP, SAND

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
bitcoin btc etc ETH ftm gala ICP krypto raport kryptowaluty MATIC
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.