To jeszcze nie koniec spadków? – Analiza rynków – 12 projektów!

Bitcoin spadł w ostatnim czasie o niemal 4000 dolarów i wiele wskazuje na to, iż to jeszcze nie koniec tej wyprzedaży. W najbliższym czasie oczekiwać możemy bowiem jego zejścia do 26 900 dolarów, z kolei spadek poniżej tego poziomu mógłby napędzić dalszą wyprzedaż w kierunku 25 000 dolarów. Istotny wpływ na rynek wirtualnych aktywów będzie mieć z pewnością przyszłotygodniowe posiedzenie FOMC. Wydaje się jednak, że nie informacja o kolejnej podwyżce stóp proc. będzie tu najważniejsza. Kluczowe znaczenie może mieć bowiem zmiana oczekiwań dot. terminu pierwszej obniżki stóp procentowych.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, CHZ, ALGO, ADA, STX, FET, AVAX, ARB, DOT, DOGE, SHIB

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
ada algo ARB avax bitcoin btc CHZ doge dot ETH
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.