Komunikat prasowy

BitBay: rusza konkurs GAME!

BitBay po raz kolejny bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Właśnie startuje konkurs dot. projektu GAME. Pula nagród to aż 111 106 […]

Data publikacji: 10 lipca 2020

bitbay

BitBay po raz kolejny bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Właśnie startuje konkurs dot. projektu GAME. Pula nagród to aż 111 106 jednostek GAME.

BitBay: konkurs dot. GAME

Giełda właśnie poinformowała społeczność kryptowalut, że „z okazji przejścia GAME na sieć Ethereum, wspólnie z GAME Credits ogłaszamy konkurs tradingowy.” Jest się o co bić, bowiem całkowita pula nagród to aż… 111 106 GAME!

Zacznijmy jednak od początku. Jakie są zasady konkursu? Firma tłumaczy to w punktach:

  • Zweryfikuj swoje konto na BitBay najpóźniej do 17 lipca.
  • Wyślij zgłoszenie udziału na adres contest@bitbay.net. W treści wiadomości napisz „chcę brać udział w konkursie Top GAME Traders” oraz zamieść zgody na przetwarzanie danych osobowych. (Szczegóły w Regulaminie)
  • Od 13 do 17 lipca graj na parze GAME/PLN, tak aby osiągnąć jak najwyższy wolumen obrotu transakcji GAME na PLN lub PLN na GAME.
  • Między 20-22 lipca spokojnie czekaj na rozstrzygnięcie wyników. Zwycięża 10 osób o najwyższym wolumenie!

Od kiedy trwa konkurs?

  • Start: 00:00 (GMT+2) | 13.07.2020
  • Meta: 24:00 (GMT+2) | 17.07.2020 (włącznie)

– Pamiętaj, że w konkursie mogą wziąć udział tylko zweryfikowani użytkownicy. Jeśli jeszcze nie zweryfikowaliście konta, zróbcie to jak najszybciej – dodaje giełda.

Pierwszym krokiem w konkursie jest weryfikacja konta. Jak zweryfikować konto na BitBay?

Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie dodatkowo w Regulaminie.

GAME na BitBay

Przypomnijmy, że handel na rynkach GAME na BitBay’u wystartował 2 lipca o godzinie 21:00.

„Na Waszych saldach pojawiły się już nowe tokeny Game ERC-20.

2 lipca o godzinie 21:00 przywrócimy możliwość wystawiania/usuwania ofert i dokonywania transakcji na wszystkich rynkach Game”

– informowała 2 lipca firma.

Jak informuje giełda na swojej www „Game Credicts powstało, aby rozwiązać problem drogich płatności w grach. Cała firma, która stworzyła tę walutę, ma również na swoim koncie inne produkty oparte na technologii blockchain”.

BitBay pozostaje jedną z najstarszych giełd kryptowalut na polskim rynku. Dziś oferuje też rekordowe wolumeny na poszczególnych rynkach cyfrowych aktywów. Firma słynie także ze swoich akcji charytatywnych. Ostatnio pisaliśmy o zakończonej dużym sukcesem zbiórce środków na badania noworodków.

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion