za
bitbay kantor powraca

Bitbay Kantor powraca z korzystniejszym kursem i nowościami dla użytkowników

BitBay to największa giełda cyfrowa w Europie Środkowo-Wschodniej z blisko milionem użytkowników. Postanowiła wznowić usługę Kantor, aby umożliwić użytkownikom BitBay wymianę walut FIAT na kryptowaluty.

Od 9 sierpnia 2021 zweryfikowani użytkownicy BitBay mogą wymieniać PLN, EUR, USD i GBP z prowizją 0%. Inne popularne waluty zostaną dodane do listy już niebawem. Transakcje wymiany są błyskawiczne, a kursy należą do najkorzystniejszych na rynku, co czyni BitBay Kantor bardzo atrakcyjną opcją dla wymiany FIAT.

BitBay Kantor wystartował pierwotnie w lipcu 2018 roku i od razu zyskał popularność wśród użytkowników platformy. BitBay był pierwszą giełdą kryptowalut oferującą taką usługę. Blisko 30 000 transakcji zostało zrealizowanych do stycznia 2020 roku, kiedy projekt został wstrzymany w celu udoskonalenia oferty i uczynienia jej jeszcze bardziej atrakcyjną dla klientów.

Wprowadzając Kantor z powrotem do portfolio produktowego, BitBay dąży do zapewnienia jeszcze większej wygody swoim użytkownikom. Od teraz na giełdzie BitBay dostępne są wszystkie możliwe konfiguracje rynków, tj. krypto-krypto, krypto-FIAT, FIAT-krypto i FIAT-FIAT. Wymiany można dokonywać za pomocą zaledwie kilku kliknięć, bez konieczności opuszczania platformy. W połączeniu z łatwymi i wygodnymi wpłatami i wypłatami EUR, PLN i GBP za pomocą kart debetowych i kredytowych, oraz standardowych jak i natychmiastowych przelewów, BitBay daje użytkownikom prawdziwą wolność wyboru w zarządzaniu swoimi inwestycjami.

BitBay to największa cyfrowa giełda walut w Europie Środkowo-Wschodniej, realizująca do 125 transakcji na minutę. Firma powstała w 2014 roku, a jej działalność jest regulowana przez estońską jednostkę analityki finansowej (FIU). W ciągu ostatniego miesiąca BitBay intensywnie powiększał swoje portfolio, dodając takie kryptowaluty, jak Atari (ATRI), Dogecoin (DOGE), Polygon (MATIC), Enjin coin (ENJ) i Chiliz (CHZ).

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności