Web3 głównym tematem Binance Blockchain Week

Web3 to zdecentralizowana sieć, która umożliwia użytkownikom wzajemną interakcję bez pośredników. Program najnowszej edycji Binance Blockchain Week skupiał się głównie na tym temacie. Wydarzenie rozpoczęła seria wykładów poświęconych pracy wykonanej w ramach przygotowań do wdrożenia Web3, między innymi istniejących regulacji rządowych. Druga część pierwszego dnia konferencji poświęcona była budowaniu projektów, które mogą przynieść korzyści całemu światu. Organizatorzy przygotowali również wykład na temat wykorzystania Web3 w edukacji i filantropii.

Drugi dzień Binance Blockchain Week rozpoczął się serią wykładów poświęconych kulturze. Web3 może wspierać i wzbogacać m.in. świat mody i sztuki, czyniąc te obszary bardziej innowacyjnymi. Zaproszeni prelegenci zastanawiali się, w jaki sposób można wykorzystać technologię blockchain do tworzenia nowych doświadczeń i modeli biznesowych w sektorze kultury. Od pokazów mody po galerie sztuki, technologia łańcucha bloków zmienia bowiem nasz krajobraz kulturowy. Czwartkowa wieczorna część dedykowana była możliwościom, jakie Web3 może zaoferować w naszym codziennym życiu. Warto obejrzeć nagrane prelekcje, aby zobaczyć, w jaki sposób można wykorzystać tę technologię do poprawy wydajności, przejrzystości i bezpieczeństwa w wielu branżach, takich jak finanse, opieka zdrowotna i administracja. Przy tak wielu potencjalnych zastosowaniach mamy powody do pozytywnego myślenia na temat rozwoju całego obszaru Web3.

Binance Blockchain Week dobiegł końca wraz z Binance Super Meet-Up w piątek, 16 września. Była to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o planach Binance na przyszłość, a także nawiązać nowe kontakty podczas sesji networkingowej.

Podsumowanie

Konferencja Binance Blockchain Week Paris 2022 była świetną przestrzenią do integracji ekspertów i praktyków branży blockchain z całego świata. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć w niej udział i poznać bliżej przyszłe plany Binance. Wydarzenie było także świetną okazją do poznania nowych technologii i trendów w świecie zdecentralizowanych finansów i nawiązania kontaktów z osobami o podobnych poglądach. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji!

 

Tagi
Binance binance blockchain week Binance Blockchain Week Paris 2022 Binance Super Meet-Up Blockchain Changpeng Zhao cz binance Francja hackaton konferencja krypto w paryżu

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.