za
binance blockchain week

Jesteśmy na Binance Blockchain Week Paris 2022

robinhood aplikacja rejestracja

Naszej redakcji udało się dotrzeć do Paryża, na kolejną odsłonę Binance Blockchain Week. Konferencja zaczyna się dziś i potrwa do 16 września. Organizatorzy zapowiadają wiele ciekawych wystąpień i dyskusji panelowych z udziałem czołowych światowych ekspertów Web3. Na zakończenie eventu odbędzie się Binance Super Meet-Up.

Binance Blockchain Week Paris 2022

Na miejsce najnowszej edycji Binance Blockchain Week organizatorzy wybrali Paryż, dokładnie przestrzeń konferencyjną Palais Des Congres. Głównym tematem eventu jest Web3. Ponad 60 prelegentów będzie opowiadać o rozwoju tej nowej fali technologicznej. W ciągu dwóch pierwszych dni spotkania słuchacze będą mogli zdobyć wiele ciekawych informacji na temat wizji i przypadków użycia sprawiedliwego internetu przyszłości.

Co ważne, nie musisz być na miejscu, by uczestniczyć w wykładach. Binance zadbało o transmisję całego wydarzenia na swoim kanale YouTube.

Co znajduje się w programie Binance Blockchain Week Paris 2022?

Program wrześniowej konferencji podzielony jest na cztery główne kategorie. Przyjrzyjmy się bliżej każdej z nich. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat programu wydarzenia, odwiedź stronę Binance Blockchain Week Paris 2022.

14 września część 1 – Ramy i fundamenty

Ta część wydarzenia to spojrzenie na pracę wykonaną w przygotowaniu gruntu pod Web3. Tematy wykładów obejmą między innymi regulacje rządowe i istniejące narzędzia.

14 września część 2 – Budowanie w Web3

Pierwszego dnia dowiesz się również, jak budować projekty, które mogą przynieść korzyści użytkownikom na całym świecie. Organizatorzy przygotowali również wykład o wykorzystaniu Web3 w edukacji i celach charytatywnych.

15 września część 1 – Konwergencja kultur Web3

Drugi dzień wydarzenia zacznie się od serii wykładów poświęconych kulturze. Web3 może wspierać i wzbogacać świat mody, sztuki i wszystkiego pomiędzy w nowy, innowacyjny sposób.

15 września część 2 – Świat oparty na Web3

Jak będzie wyglądać nasza przyszłość? Ta część wydarzenia to szansa, aby przyjrzeć się możliwościom, jakie Web3 może dać nam w codziennym życiu.

16 września – Binance Super Meet-Up

Wydarzenie zakończy Binance Super Meet-Up, który odbędzie się w piątek 16 września. Piątek będzie doskonałą okazją, by poznać dalsze plany Binance, a także nawiązać nowe kontakty w trakcie networkingu.

Podsumowanie

Binance Blockchain Week to okazja do lepszego zrozumienia Web3 i świadomego przygotowania się na przyszłość. Oczywiście jest to również fantastyczna okazja do nawiązywania kontaktów i poznawania największych graczy z branży blockchain.

Z częścią z Was zapewne zobaczymy się na miejscu – pozostałych gorąco zachęcamy do obejrzenia transmisji i poszerzenia swoich horyzontów.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności