Co znajduje się w programie Binance Blockchain Week Paris 2022?

Program wrześniowej konferencji podzielony jest na cztery główne kategorie. Przyjrzyjmy się bliżej każdej z nich. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat programu wydarzenia, odwiedź stronę Binance Blockchain Week Paris 2022.

14 września część 1 – Ramy i fundamenty

Ta część wydarzenia to spojrzenie na pracę wykonaną w przygotowaniu gruntu pod Web3. Tematy wykładów obejmą między innymi regulacje rządowe i istniejące narzędzia.

14 września część 2 – Budowanie w Web3

Pierwszego dnia dowiesz się również, jak budować projekty, które mogą przynieść korzyści użytkownikom na całym świecie. Organizatorzy przygotowali również wykład o wykorzystaniu Web3 w edukacji i celach charytatywnych.

15 września część 1 – Konwergencja kultur Web3

Drugi dzień wydarzenia zacznie się od serii wykładów poświęconych kulturze. Web3 może wspierać i wzbogacać świat mody, sztuki i wszystkiego pomiędzy w nowy, innowacyjny sposób.

15 września część 2 – Świat oparty na Web3

Jak będzie wyglądać nasza przyszłość? Ta część wydarzenia to szansa, aby przyjrzeć się możliwościom, jakie Web3 może dać nam w codziennym życiu.

16 września – Binance Super Meet-Up

Wydarzenie zakończy Binance Super Meet-Up, który odbędzie się w piątek 16 września. Piątek będzie doskonałą okazją, by poznać dalsze plany Binance, a także nawiązać nowe kontakty w trakcie networkingu.

Podsumowanie

Binance Blockchain Week to okazja do lepszego zrozumienia Web3 i świadomego przygotowania się na przyszłość. Oczywiście jest to również fantastyczna okazja do nawiązywania kontaktów i poznawania największych graczy z branży blockchain.

Z częścią z Was zapewne zobaczymy się na miejscu – pozostałych gorąco zachęcamy do obejrzenia transmisji i poszerzenia swoich horyzontów.

Tagi
Binance binance blockchain week Binance Blockchain Week Paris 2022 Binance Blockchain Week w Paryżu Blockchain Changpeng Zhao czbinance Francja konferencja krypto w paryżu Paryż

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.