za
Bidget BGB

Odkryj korzyści związane z BGB, natywnym tokenem giełdy Bitget

Bitget to jedna z najbardziej zaufanych giełd kryptowalut. Swoją reputację zawdzięcza skupieniu na bezpieczeństwie i zgodności z przepisami prawa. Firma stawia na nieustanny progres. Obecnie oferuje użytkownikom z ponad 100 krajów na świecie kilka innowacyjnych produktów, takich jak na przykład copy trading. Poznajmy natywny token platformy, BGB, oraz związane z nim korzyści.

Czym jest BGB?

BGB to token natywny platformy Bitget. Został stworzony zgodnie z myślą, że ekosystem kryptowalut powinien być prosty, bezpieczny i dostępny dla każdego na całym świecie. Główną funkcjonalnością tokena jest zapewnienie różnorodnych, wyjątkowych korzyści dla jego posiadaczy. Tak, aby również oni mogli czerpać benefity z rozwoju giełdy. Podaż tokena jest ograniczona do 2 000 000 000.

Historyczne notowania BGB

Pod względem wydajności BGB miał wyśmienity rok. W I kwartale 2022 roku, kiedy jeszcze nic nie zapowiadało burzy, wzrost BGB był 5,5 raza wyższy niż BTC, 7 razy wyższy niż ETH i 307 razy wyższy niż BNB. W II kwartale, mimo crashu Terra (LUNA) i wiszącej nad rynkami bessy, podczas, gdy wszystkie tokeny traciły, BGB był jednym z najodporniejszych na ten negatywny trend. Zaliczył spadek na poziomie 31,66%, przy 57,27% straty na BTC.

Sytuacja tokena powoli poprawiała się w III kwartale, kiery wzrósł o 42,05%. 21 października 2022 roku jego cena wystrzeliła do poziomu 0,22236 USD, podwajając wartość względem 0,1064 USD z 21 stycznia 2022.

Ostatnio BGB zaliczył cztery niesamowite tygodnie ciągłych szczytów, zarówno dla roku 2023, jak i dla całego okresu 2022-23:

  • 23 – 29 stycznia: 0,22185 USD;
  • 30 stycznia – 5 lutego: 0,22455 USD;
  • 06 – 12 lutego: 0,39616 USD;
  • 13 – 19 lutego: 0,51620 USD.

Te historyczne dane pokazują, że natywny token Bidget jest odporny na stratę wartości w trudnych dla rynku czasach, a także notuje stały wzrost wartości w trendzie byka.

Korzyści z posiadania BGB

Token BGB zaprojektowano tak, aby był doskonale zintegrowany z każdą funkcją na platformie. Ma zapewniać wszystkim posiadaczom stałe korzyści i szeroki zakres wyjątkowych przywilejów. Poniżej wymieniamy kilka z nich.

Launchpad

Dzięki Bitget Launchpad, posiadacze BGB uzyskują wczesny dostęp do obiecujących startupów krypto i mają swój wkład w przyszły sukces tych projektów.

Launchpool

Dzięki produktowi Launchpool możesz stakować BGB i nabyć tokeny kwalifikujących się projektów.

Niższe opłaty

BGB oferuje użytkownikom platformy rabaty na opłaty transakcyjne. Na przykład, jeżeli użyjesz go do uiszczenia opłat transakcyjnych, skorzystasz z 20% rabatu.

Podział zysku

Traderzy, którzy posiadają BGB, mogą otrzymać do 10% zysków swoich obserwujących.

Głosowanie nad notowaniem nowych tokenów

Użyj BGB, aby zagłosować na wybrany przez siebie token, który zostanie umieszczony na platformie. Jeżeli do tego dojdzie, otrzymasz jego airdrop.

Pasywny zarobek

Możesz stakować BGB, aby zarabiać i cieszyć się dodatkowym dochodem przy niższym ryzyku.

Od momentu wprowadzenia, token BGB znacznie zyskał na popularności. Co więcej, udowodnił, że ma solidne podstawy, dobrze reagując na silne wahania rynku. Informacje o nadchodzących funkcjach i korzyściach dla posiadaczy BGB znajdziesz na stronie giełdy.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności