Anthony Scaramucci: ban w Turcji to coś dobrego dla BTC

Bitcoin Wiadomości Scaramucci Anthony

Anthony Scaramucci, założyciel firmy inwestycyjnej SkyBridge Capital, skomentował decyzję Turcji o zakazie płatności w kryptowalutach. Jego zdaniem taki ban jest […]

bitbay zonda

Anthony Scaramucci, założyciel firmy inwestycyjnej SkyBridge Capital, skomentował decyzję Turcji o zakazie płatności w kryptowalutach. Jego zdaniem taki ban jest czymś dobrym dla BTC.

Scaramucci: ban w Turcji jest czymś dobrym

W nowym wywiadzie dla Squawk Box, Anthony Scaramucci przyznał, że niektóre regiony świata o niestabilnych walutach, takie jak Turcja, mogą chcieć uderzać w BTC. Będzie to jednak oznaką siły kryptowaluty, która staje się czymś realnie wartościowym.

Widziałeś, co się dzieje w Turcji. Ogłosili, że zakazują używania kryptowalut (…). Może się to zdarzyć w innych miejscach [na świecie], w których waluty są niestabilne i [rządy] nie chcą, aby Bitcoin był narzędziem do handlu dla ich obywateli – powiedział i dodał, że politycy boją się, że kryptowaluty odciągną ich obywateli od walut fiat.

Anthony Scaramucci banNajlepsze jest przed nami?

Dodał, że dziś ​​klienci instytucjonalni mogą jeszcze nie być zainteresowani aktywami kryptowalutowymi co sugeruje, że BTC jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju i ma dużo więcej miejsca na wzrosty kursu, niż myślimy. Jego zdaniem, „w pewnym momencie” adopcja instytucjonalna przyspieszy.

Jeszcze ich [tj. instytucji] tam [na rynku] nie ma. Poziom nasycenia po prostu nie jest tak wysoki, jak myślą ludzie w świecie coinów – powiedział.

Podobnego zdania jest Larry Fink z Black Rock. Powiedział CNBC, że chociaż jest zafascynowany Bitcoinem i kryptowalutami, on i jego firma nie widzą jeszcze adopcji na poziomie instytucji.

– Opowiem wam o naszych inwestorach na całym świecie… nie mamy na ten temat [tj. BTC] zbyt wielu pytań. Inwestujemy w to. Rick Rieder był w twoim programie i mówił o rzeczach, które robimy. Obecnie badamy temat [kryptowalut] – wyjaśnił. – Na rynkach finansowych istnieją elementy dotyczące kryptowalut, które są prawdziwe i które rosną. Ale jeśli pytasz mnie konkretnie o długoterminowe inwestowanie z państwowych funduszy majątkowych, z funduszy emerytalnych, z usług emerytalnych, z dużych biur rodzinnych, rozmowa o kryptowalutach zdarza się rzadko w porównaniu z wieloma innymi rozmowami – dodał.

Tagi
Anthony Scaramucci ban bitcoin btc Turcja

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.