za
anonymous

Anonymous ukarze Muska – Bitcoin Radio #49

Witajcie w kolejnym odcinku Bitcoin Radio! Epizod #49 będzie poświęcony wielu opiniom, które pojawiły się na rynku w ciągu ostatniego tygodnia. Od Donalda Trumpa – aż do Anonymous, którzy na cel obrali Elona Muska. O co jednak chodzi?

Anonymous w Bitcoin Radio

Na swoim kanale na YouTube, grupa anonimowych hakerów, Anonymous, opublikowała nowy film. Anonymous znani są z zabierania głosu w kontrowersyjnych dla społeczeństwa i Internetu kwestiach. Tym razem tematem filmu był Elon Musk oraz jego działalność w świecie kryptowalutowym. Anonimowi twórcy nie pozostawili na ekscentrycznym miliarderze suchej nitki, nazywając go “atencyjnym”.

– Przez ostatnie kilka lat cieszyłeś się wyjątkowo dobrą reputacją na tle wszystkich miliarderów, ponieważ odpowiedziałeś na pragnienie wielu z nas, aby żyć w świecie z samochodami elektrycznymi i eksploracją kosmosu – mówi tajemnicza osoba zwracając się do Muska. – Ostatnio ludzie zaczynają postrzegać cię jednak jako kolejnego narcystycznego bogacza, który desperacko stara zwrócić na siebie uwagę – dodaje.

[…]

– Miliony drobnych inwestorów naprawdę liczyły na to, że zyski z kryptowalut poprawią ich życie. Świadomie wzięli na siebie ryzyko zmienności kursów, ale twoje tweety w tym tygodniu pokazują wyraźne lekceważenie dla przeciętnej pracującej osoby – przekazał człowiek występujący na nagraniu organizacji. – Jesteśmy Anonymous. Jesteśmy Legionem. Spodziewajcie się nas – dodał na końcu.

Trudno powiedzieć, czy poza nagraniem Elon Musk może spodziewać się jakiejkolwiek reakcji w odpowiedzi na swoje zachowanie.

Również w Bitcoin Radio

Donald Trump po raz kolejny negatywnie wypowiedział się o Bitcoinie. Prezydent USA uważa, że król kryptowalut to po prostu scam, a jedyną światową walutąpowinien być dolar.

Vitalik Buterin chętnie podjąłby współpracę z Dogecoinem. Uważa jednak, że kierunki rozwoju określone przez Elona Muska dla tego projektu są błędne. Musk z kolei stwierdził, że Buterin jest po prostu zazdrosny i nie chce, żeby Doge prześcignęło ETH.

Salvador zatwierdził Bitcoina jako oficjalny środek płatniczy w kraju. Niesamowity kejs dla największej kryptowaluty. Od teraz każda firma będzie musiała akceptować BTC w transakcjach.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.