Analiza techniczna

Analiza techniczna kursu Bitcoina + ETH, BHC, LTC i XRP

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs […]

Data publikacji: 9 czerwca 2020

bitbay

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs Bitcoina, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin oraz XRP w najbliższym czasie? Poniżej znajdziesz analizę kursu BTC, zaś na oficjalnym blogu Coinquisty możesz zapoznać się z analizą pozostałych cyfrowych aktywów: ETH, BCH, LTC i XRP.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-09-06-2020/

Czy Bitcoin, w końcu przebije horyzont?

Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych zauważymy, że cena BTC od tygodnia poruszała się w trendzie horyzontalnym pomiędzy 9 300 USD a 9 900 USD. W chwili obecnej rynek ten oscyluje w okolicy górnego ograniczenia tej konsolidacji, gdzie pojawiła się już reakcja podażowa sygnalizująca jego potencjalne odrzucenie. Fakt ten zwiększa prawdopodobieństwo na pojawienie się w najbliższym czasie spadków, dla których realnym zasięgiem wydają się okolice dolnego ograniczenia formacji tj. 9 300 USD.

Nawet gdyby techniczne wsparcie w wysokości 9 300 USD zostało pokonane, cena BTC mogłaby osunąć się jedynie do 8 950 USD bądź 8 500 USD. Dopóki strefy te nie zostaną trwale wybite, wszelkie formy spadkowe można by traktować jako formy korekty, z potencjałem do większych wzrostów w dłuższym horyzoncie czasowym.

Podsumowując, mimo, iż w horyzoncie kilku najbliższych dni mogą pojawić się jakieś spadki, to w dłuższej perspektywie, ogólna tendencja na notowaniach Bitcoina nie wygląda aż tak źle. Abyśmy mogli mówić jednak o potencjalne do większych wzrostów rynek musiałby najpierw wybić powyżej technicznego oporu w wysokości 10 400 USD.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-09-06-2020/

Przypominamy, że na giełdzie kryptowlaut Coinquista przez 90 dni od rejestracji wszyscy użytkownicy mogą tradować bez prowizji! Jak zarejestrować się na giełdzie, dowiesz się z tego artykułu: Coinquista Rejestracja.

O Wykresławie:
Imię jego pochodzi od słów: Wykres- (od “wykresów giełdowych”), oraz -sław (od “sława”), czyli ten, który sławi wykresy giełdowe. Od zarań dziejów obdarowuje traderów eksperckimi analizami kursów akcji spółek, walut fiducjarnych oraz kryptowalut. Traderzy z czterech stron świata przychodzą do niego po rady najwyższej wagi: Kupować? Sprzedawać? Czy hodlować? Nie było to proste, ale zespołowi Coinquista Labs, jakoś udało się go przekonać do dzielenia się swoimi profesjonalnymi analizami z czytelnikami Bitcoin.pl. Niechaj jego wykresy mają Was w swojej opiece!

coinquista rejestracja na gieldzie

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion