za
Gra Gods Unchained.

Amazon Prime Gaming zachęca do gry w Gods Unchained. Darmowe NFT do zgarnięcia

2023-12-06
Bitcoin
robinhood aplikacja rejestracja

Gods Unchained to kolejna gra Web3, z którą Amazon Prime Gaming rozpoczął współpracę. W tym miesiącu subskrybenci usługi od Amazona mogą zagarnąć zestaw 5 pakietów Rare Core i 1 pakietu Core Domain, w których znajdują się rzadkie karty. Amazon coraz mocniej interesuje się grami Web3 i zachęca swoich subskrybentów do eksplorowania zdecentralizowanego gamingu.

Zdecentralizowany gaming coraz częściej widoczny w ofercie Amazon Prime Gaming

Subskrypcja Amazon Prime Gaming to nie tylko comiesięczne darmowe gry. No dobrze, nie całkowicie darmowe, ale kwota 4,16 złotych miesięcznie to naprawdę mało, biorąc pod uwagę inne plany subskrypcyjne. Dodatkowo subskrybenci otrzymują przedmioty kolekcjonerskie do wielu różnych gier. Jeszcze do niedawna były to klasyczne gry Web2, takie jak League of Legends, Battlefield 2042, czy Smite. Amazon postanowił jednak zagłębić się także w gaming Web3, zachęcając graczy do eksplorowania nowego rodzaju roz(g)rywki.


Pierwszymi NFT rozdanymi przez Amazon były przedmioty do gry Mojo Melee – prostej strategii na urządzenia mobilne i PC, przypominającej Teamfight Tactics. Z czasem regularne airdropy zaczęły dotyczyć także gry Brawlers od Tyranno Studios. Trzecią produkcją gamingu Web3, do której Amazon zapowiedział regularne, comiesięczne airdropy, to Gods Unchained. Taktyczna gra karciana stworzona przez Chrisa Claya, byłego dyrektora kreatywnego gry Magic: The Gathering Arena szybko zyskuje na popularności. Promocja w postaci darmowych paczek kart od Amazona z pewnością skłoni graczy do sprawdzenia tej produkcji.

Gods Unchained kolejną grą Web3 promowaną przez Amazon

Zainteresowanie gamingiem Web3 stale rośnie, ponieważ gracze przestają postrzegać go jako kryptowalutowy scam. Produkcje, takie jak Gods Unchained, Mojo Melee, czy nasz rodzimy projekt karcianki Legends of Elysium, to doskonałe przykłady, że gaming Web3 może przyciągać graczy, którzy dotychczas stronili od zdecentralizowanych gier.

Ostatnie współprace z twórcami gier Web3 wyraźnie pokazują, że Amazon chce, aby subskrybenci jego usługi poznawali świat gier opartych o technologię blockchain. Co ciekawe, airdropy do poszczególnych gier nie są drobnymi przedmiotami kosmetycznymi, ponieważ aktualny aidrop do Mojo Melee ma wartość 5 USD. Biorąc pod uwagę charakter przedmiotów NFT (możliwość ich sprzedaży na rynku), to bardzo interesujący sposób na przyciągnięcie graczy do Web3. Handlowanie skinami to dla gamingowej społeczności żadna nowość, dlatego coraz więcej graczy interesuje się zdecentralizowanym gamingiem.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Zawodowy copywriter oraz social media manager. Od 5 lat publikuje treści w tematyce m.in. nowoczesnych technologii. W Bitcoin.pl zajmuje się nowościami z rynku, artykułami odnośnie kryptowalut oraz sztucznej inteligencji.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności