AIBC UAE

AIBC UAE – konferencja branży kryptowalut i blockchaina już 25 maja w Dubaju!

bitbay zonda

Dobrym dowodem na to, że świat powoli wychodzi z pandemicznego kryzysu, jest fakt, że organizatorzy konferencji zapraszają już na kolejne edycje branżowych wydarzeń. Organizatorzy AIBC Malta Blockchain Summit postanowili zorganizować najbliższy event w nowej lokalizacji. Przedstawiciele firm z branży kryptowalut, blockchaina i nowych technologii spotkają się już 25 maja w Dubaju. Wrażenie robi już sama lokalizacja, ponieważ wydarzenie odbędzie się w InterContinental Festival Arena Dubai, luksusowej hali wystawowej, położonej w samym sercu finansowego i biznesowego centrum Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

AIBC UAE, czyli powrót w wielkim stylu

Od początku 2020 roku, za sprawą pandemii Covid, odwołanych zostało wiele branżowych wydarzeń, m.in. AIBC Europe, które miało odbyć się na Malcie. Wszystko wskazuje na to, że już pod koniec maja odbędzie się pierwszy od wielu miesięcy event, podczas którego w jednym miejscu zbiorą się twórcy nowych technologii i innowacji, inwestorzy oraz entuzjaści rynku kryptowalut i blockchaina.

Pomysłodawca konferencji AIBC, Eman Pulis, powiedział także o idei, jaka przyświeca jemu i jego zespołowi.

Zawsze wyobrażaliśmy sobie AIBC jako miejsce spotkań ludzi z całego świata. Dubaj daje nam możliwość zachęcenia gigantów z Zachodu i Wschodu do wspólnych rozmów, poznania się i rozpoczęcia współpracy. To właśnie idea AIBC – tworzenie środowiska, w którym nawiązywanie kontaktów przychodzi w łatwy sposób. Wszyscy wrócą do domu z uśmiechem na twarzy, a event odbędzie się przy zachowaniu wszelkich środków ochrony przed COVID! – wyjaśnił.

Dubaj miastem nowych technologii

Dubaj został wybrany nieprzypadkowo. Chodzi przede wszystkim o specyficzne, centralne położenie geograficzne miasta. Jest ono miejscem, które uchodzi za stolicę nowoczesnych technologii. Lokalne władze sprawiły, że Dubaj to dziś niejako stale rozwijający “inkubator innowacji i powstających technologii” – dodają organizatorzy.

Marwan Alzarouni, partner w Accelliance i dyrektor generalny Dubai Blockchain Center, nie kryje, że “Zjednoczone Emiraty Arabskie są otwarte na biznes.”

Dubai Blockchain Centre nadal odgrywa kluczową rolę w integracji ekosystemu blockchaina i to zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym. Poprzez liczne wydarzenia dążymy do tego, aby nasi partnerzy zachęcali ludzi do udziału w owocnych wydarzeniach i konferencjach – powiedział.

Z kolei Irina Heaver, prawniczka specjalizująca się w sprawach dot. fintech i kryptowalut, nie kryje swojego entuzjazmu związanego z faktem, że wydarzenie odbędzie się właśnie w Dubaju.

Jestem absolutnie zachwycona, że ​​AIBC przenosi się do Dubaju. Będzie to ogromny impuls dla naszej rozwijającej się społeczności kryptowalut i blockchaina w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dubaj wielokrotnie udowodnił, że jest świetnym miejscem do życia i prowadzenia interesów – twierdzi.

COVID-19 nam nie straszny!

Zapewne wiele osób obawia się międzynarodowych lotów podczas pandemii koronawirusa. Jest to jak najbardziej zrozumiałe. Organizatorzy jednak twierdzą, że i na tym polu Dubaj radzi sobie wyjątkowo dobrze. W całym kraju trwa także program szczepień. Do tego dochodzą ścisłe kontrole graniczne. Niezależnie od tego, w ramach wydarzenia przestrzegane będą przepisy dotyczące noszenia maseczek i pomiaru temperatury. Wszystko w ramach zapewnienia uczestnikom pełnego bezpieczeństwa!

Zjednoczone Emiraty Arabskie mogą dziś pochwalić się bardzo wysokim współczynnikiem zaszczepionych obywateli. Aż 19,9 osób na 100 przyjęło tam już szczepionkę. Pod tym kątem kraj ustępuje jedynie Izraelowi (30,1), Bahrajnowi (8,4), Wielkiej Brytanii (6,7) i Stanom Zjednoczonym (3,7). Podróż do Dubaju także nie powinna stanowić dla nikogo problemu.

Szczegóły i rejestracja na wydarzeniu: https://events.aibc.world/aibc-dubai.

 

Tagi
AIBC uae bitcoin konferencja blockchain event Dubaj eventy konferencje kryptowaluty event kryptowaluty konferencja wydarzenia

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

BitcoinBTC
19 404,21 USD-2,78%
EthereumETH
1051,90 USD-3,32%
TetherUSDT
1,00 USD-0,37%
USD CoinUSDC
1,00 USD-0,21%
Binance CoinBNB
218,36 USD0,35%
Binance USDBUSD
1,00 USD-0,26%
CardanoADA
0,45 USD-1,79%
XRPXRP
0,31 USD-3,68%
SolanaSOL
32,54 USD0,05%
HEXHEX
0,04 USD2,87%
DogecoinDOGE
0,06 USD-3,02%
DaiDAI
1,00 USD-0,22%
LEO TokenLEO
6,17 USD5,09%
TRONTRX
0,06 USD-0,60%
PolkadotDOT
6,74 USD-2,20%
Wrapped BitcoinWBTC
19 403,82 USD-2,88%
Shiba InuSHIB
0,00 USD-0,02%
AvalancheAVAX
16,09 USD-5,17%
Lido Staked EtherSTETH
1011,66 USD-3,37%
PolygonMATIC
0,47 USD-1,19%