za
AI

AI wspiera Trading. Polska giełda z nowymi funkcjonalnościami.

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Geco.one to giełda kryptowalut specjalizująca się w margin tradingu na dźwigni do x100. W ciągłym dążeniu do zapewnienia najlepszych rozwiązań dla inwestorów, wprowadziła niedawno nowe narzędzia AI – Widget Analizy Technicznej oraz TradingView Snaps. Przyszłość tradingu kryptowalut wydaje się coraz bardziej związana z rozwiązaniami opartymi na sztucznej inteligencji.

AI stało się w ostatnim czasie czołowym buzzwordem każdego środowiska internetowego zahaczającego o media, marketing i szeroko pojęty biznes. Sukces jaki odniósł ChatGPT bardzo szybko stał się inspiracją dla wielu innych branż. Cel? Optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych. Okazuje się, że rewolucja AI nie ominie także branży zdecentralizowanej – a dokładniej giełd kryptowalutowych. Polski podmiot Geco.one już wprowadził pewne aktualizacje.

Nowe Narzędzia AI

Geco.one wprowadziło ostatnio nowe narzędzia AI, które mają ułatwić życie inwestorom kryptowalutowym. Widget Analizy Technicznej AI to narzędzie, które pozwala na szybkie zrozumienie analizy technicznej pary handlowej. Dzięki sztucznej inteligencji i wskaźnikom, które generuje system, inwestorzy mogą łatwo zobaczyć, co system myśli o analizie technicznej danej pary handlowej. Widget został zaprojektowany tak, aby był łatwy w przeglądaniu. Umożliwia to szybkie zrozumienie ocen bez potrzeby spędzania godzin na czytaniu wykresów i grafów. To narzędzie jest niezwykle cenne zarówno dla doświadczonych inwestorów, jak i dla początkujących.

TradingView Snaps to kolejne narzędzie, które wprowadziła giełda kryptowalut Geco.one. Te codzienne migawki symboli zostały zaprojektowane z myślą o tym, żeby umożliwić inwestorom szybkie przetrawienie najważniejszych wiadomości i informacji dotyczących ulubionych aktywów. To idealne rozwiązanie dla traderów, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi ruchami na rynku pierwotnym czy ważnymi wydarzeniami. Snapsy mają wszystko pod kontrolą i są cennym źródłem informacji. Docenią je nie tylko doświadczeni inwestorzy, ale również ci początkujący.

Przyszłość AI w tradingu kryptowalut

Przyszłość AI w tradingu kryptowalut wydaje się być niezwykle obiecująca. Coraz więcej giełd kryptowalut wprowadza bowiem nowe narzędzia oparte na sztucznej inteligencji. Te z kolei pozwalają inwestorom na szybsze i skuteczniejsze podejmowanie decyzji. Wraz z postępem technologicznym, możemy spodziewać się, że narzędzia te będą się stale rozwijać i oferować jeszcze bardziej zaawansowane funkcje i możliwości.

Tagi
Autor

Ekonomista, aktor i prezenter. Związany z branżą kryptowalutową od 2017 roku. Współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi projektami kryptowalutowymi. Robi dla nich reklamy, kreacje video, content, a także doradza w kwestii strategii komunikacji. Uwielbia przeglądać środowiskowe dramy na X - najchętniej do porannej kawki i partyjki w szachy.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności