ABC Inwestowania – darmowa konferencja online już 19-20 listopada 2021

Komunikat prasowy abc inwestowania 2 edycja

Już 19 i 20 listopada 2021 roku odbędzie się II edycja konferencji online ABC Inwestowania. „Wydarzenie to otworzy przed Tobą […]

bitbay zonda

Już 19 i 20 listopada 2021 roku odbędzie się II edycja konferencji online ABC Inwestowania. „Wydarzenie to otworzy przed Tobą drzwi do edukacji na temat nowoczesnych metod inwestowania oraz rynków finansowych. Jeżeli chcesz inwestować, natomiast czujesz, że Twoja wiedza jest niewystarczająca lub chcesz poszerzyć swój warsztat, jesteś we właściwym miejscu” – zachęcają organizatorzy.

Wejdź do Świata Inwestycji XXI Wieku z ABC Inwestowania

Poszerz własne spojrzenie na inwestycje i poznaj kierunki, które obierają obecnie czołowi inwestorzy i eksperci. Zdobądź bezcenną wiedzę i czerp z doświadczenia najlepszych. Z ABC Inwestowania zyskujesz bezpłatny dostęp do świata inwestycji XXI wieku

– zapraszają organizatorzy.

Dołącz już teraz!

Warto dodać, że konferencja ABC Inwestowania odbędzie się w całości online. Nie ma więc konieczności jechania na nią do innego miasta.

Co zaś dokładnie czeka uczestników? W ciągu dwóch dni przeprowadzonych zostanie ponad 20 prelekcji prowadzonych przez prelegentów będących czołowymi ekspertami w swoich dziedzinach. Głównym partnerem konferencji został X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

Wydarzenie to dedykowane jest dla osób inwestujących na rynkach akcji, walut, surowców, indeksów, kryptowalut, nieruchomości, crowdfundingu oraz na innych alternatywnych rynkach. Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wykładów i debat prowadzonych przez blisko 30 prelegentów.

W gronie prelegentów znajdą się także ci, którzy działają na rynku kryptowalut. Jednym z mówców będzie Rafał Kiełbus, programista, który specjalizuje się w technologii blockchain.

O inwestowaniu w cyfrowe aktywa opowie Mike Satoshi, popularny youtuber z branży kryptowalut.

Zwolenników inwestowania w innowacyjne przedsięwzięcia z rynku łańcucha bloków zainteresuje z pewnością wykład Marka Parzyńskiego z PlayWay, która stoi za platformą dla graczy „Need for Game Idea” (jest z nią powiązany token PWay – szerzej o projekcie pisaliśmy tutaj).

Listę prelegentów uzupełniają m.in. Marcin Wenus (założyciel Comparic.pl i prezes fundacji Invest Cuffs), Piotr Zając (główny analityk CMC Markets w Polsce), Bartosz Graś (adwokat z Kancelarii Graś i wspólnicy), Maksymilian Bączkowski (trader indywidualny) czy Szymon Jankowski (założyciel Hashup).

Pełną listę prelegentów prezentujemy poniżej:

ABC Inwestowania 2 edycja

Tagi
abc inwestowania bitcoin konferencja wydarzenie

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.