za
zondacrypto szwajcaria

zondacrypto wchodzi na szwajcarski rynek. To jednak nie koniec nowości dotyczących tej giełdy kryptowalut

zondacrypto nie zwalnia tempa! Ta firma z polskimi korzeniami kontynuuje ekspansję na nowe rynki. Niedawno uzyskała licencję na świadczenie usług OTC w Szwajcarii. Dlaczego to ważne? To bowiem jedna z najbardziej prestiżowych w Europie jurysdykcji ze względu na surowe wymagania prawne. Wejście na ten rynek przez zondacrypto pokazuje, jak daleko w swoim rozwoju zaszła firma i jak mocno dba o prowadzenie swojej działalności zgodnie z przepisami.

zondacrypto w Szwajcarii

Możemy teraz legalnie świadczyć usługi kryptowalutowe w Szwajcarii, a co za tym idzie, pracować nad dostarczeniem użytkownikom pakietu usług OTC w zgodzie z wyśrubowanymi standardami prawnymi

– podała zondacrypto na swojej stronie.

Firma dodaje, że “jest to kolejny krok w kierunku stworzenia własnego ekosystemu kryptowalutowego, którego początkiem był tegoroczny rebranding”.

Jako zondacrypto kontynuujemy tworzenie pomostów między technologią Web2 a Web3 za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań blockchainowych i bezpiecznych, regulowanych usług

– tłumaczy giełda.

Plany związane z licencją w Szwajcarii

zondacrypto wkrótce uruchomi też swój własny token zondacrypto, który będzie komplementarny z funkcjonalnościami giełdy. W ramach szwajcarskiej licencji firma chce też uruchomić własną usługę kantoru, który pozwoli traderom kupować i sprzedawać kryptowaluty oraz fiaty w ramach handlu z firmą, nie tylko bezpośrednio z użytkownikami.

Obecnie zondacrypto jest czołową giełdą kryptowalut w Europie Środkowo-Wschodniej. Stale rozwijamy nasze usługi, aby zapewnić użytkownikom niezmiennie wysoki poziom obsługi, zarazem pozostając w zgodzie z lokalnymi przepisami.

Szwajcarska licencja jest kolejnym krokiem w tej podróży

– podsumowuje zondacrypto.

Dołączenie do Szwajcarsko-Polskiego Stowarzyszenia Blockchain

To nie koniec nowości. zondacrypto dołączyła też do Szwajcarsko-Polskiego Stowarzyszenia Blockchain (SPBA), którego celem “jest zbudowanie pomostu między szwajcarską i polską społecznością blockchainową”.

Firmy członkowskie SPBA otrzymują możliwość wygłaszania prelekcji podczas wydarzeń wewnętrznych oraz dostęp do bazy wiedzy stowarzyszenia, jak również możliwość jej zasilania własnymi materiałami

tłumaczy swój krok firma.

Dołączając do SPBA zondacrypto zwiększa zasięg swojego działania, jednocześnie nawiązując kontakty z cenionymi profesjonalistami i firmami z całej europejskiej branży kryptowalut.

Giveaway

Przypomnijmy, że zondacrypto organizuje też giveaway. W puli znajduje się aż 1 BTC. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy giełdy – zarówno weterani, jak i ci, którzy dopiero się zarejestrują. Warunki uczestnictwa są proste. Wystarczy polubić jeden z anglojęzycznych profili giełdy w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, X) i udostępnić wpis o konkursie.

W kolejnym kroku należy oznaczyć znajomego w komentarzu pod postem konkursowym i napisać, dlaczego kryptowaluty są tak interesującym tematem. Do tego należy dodać hasztag związany z kryptowalutami:

Przykład: “@xyz, to niesamowite, jak wielki potencjał ma blockchain, aby zmienić tradycyjną bankowość! #bitcoin”

Potem konieczna jest rejestracja na giełdzie: https://bit.ly/zondacrypto-btc i wpłacenie na nią co najmniej równowartości 20 USD w dowolnej obsługiwanej przez nią walucie fiat. Potem pozostaje już tylko zakup dowolnej kryptowaluty na giełdzie zondacrypto.

Konkurs potrwa do 31 października włącznie. Wśród wszystkich uczestników firma wybierze 280 osób na podstawie odpowiedzi udzielonych pod postami.

Podział nagród wygląda następująco:

1. miejsce: 2500 USD w BTC
2. miejsce: 1400 USD w BTC
3. miejsce: 700 USD w BTC
4. miejsce: 400 USD w BTC
5. miejsce: 250 USD w BTC
6-10. miejsce: 150 USD w BTC
11-100. miejsce: 100 USD w BTC
101-280. miejsc: 50 USD w BTC

Warto też zapoznać się z regulaminem konkursu.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności