za
zondacrypto giveaway

Zondacrypto organizuje wielki giveaway. W puli aż 1 BTC

Zondacrypto organizuje wielki giveaway – w puli znajduje się aż 1 BTC. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy tej topowej giełdy – zarówno weterani, jak i ci, którzy dopiero się na niej zarejestrują. Jakie są warunki uczestnictwa? Zachęcamy do lektury tego tekstu!

Złap byka za rogi

Jesteśmy w niemal idealnym momencie, by wejść na rynek kryptowalut. Wiele wskazuje na to, że najgorsze jest za nami. Inwestorzy wyrysowali dołek na wykresie pod koniec zeszłego roku. Obecnie pozostajemy w trendzie bocznym, ale w tle czekają nas ogłoszenia, które mogą sprawić, że cena bitcoina mocno wzrośnie. Wystarczy wspomnieć o tym, że SEC może jeszcze w tym roku zatwierdzić wnioski o utworzenie ETF-ów rynku spot bitcoina. Dodatkowo Fed może zakończyć (a może już zakończył) cykl podwyżek stóp procentowych.

Jak zdobyć BTC od zondacrypto?

Jak więc widać, to dobry moment na zakup pierwszego bitcoina (lub jego części). Tym bardziej, że w ramach konkursu zondacrypto możemy otrzymać część BTC za darmo! Jak tego dokonać? Już tłumaczymy!

Warunkiem wzięcia udziału w giveaway’u jest zaobserwowanie jednego z anglojęzycznych profili giełdy w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, Twitter) i udostępnienie wpisu o konkursie.

Następnie należy oznaczyć znajomego w komentarzu pod postem konkursowym i napisać, dlaczego kryptowaluty są tak interesującym tematem. W poście trzeba również uwzględnić jeden z hasztagów związanych z kryptowalutami. Przykład: “@xyz, to niesamowite, jak wielki potencjał ma blockchain, aby zmienić tradycyjną bankowość! #bitcoin”.

Zarejestruj się na giełdzie: https://bit.ly/zondacrypto-btc

W kolejnym etapie trzeba wpłacić na giełdę co najmniej równowartość 20 USD w dowolnej obsługiwanej przez zondacrypto walucie fiat i kupić jakąkolwiek kryptowalutę na platformie.

Konkurs potrwa do 31 października włącznie. Wśród wszystkich uczestników wybranych zostanie 280 osób na podstawie odpowiedzi udzielonej pod postami.

Podział nagród wygląda następująco:

1. miejsce: 2500 USD w BTC
2. miejsce: 1400 USD w BTC
3. miejsce: 700 USD w BTC
4. miejsce: 400 USD w BTC
5 miejsce: 250 USD w BTC
6-10 miejsce: 150 USD w BTC
11-100 miejsce: 100 USD w BTC
101-280 miejsc: 50 USD w BTC

Bitcoin jest królem kryptowalut, więc nie przegap szansy na zdobycie BTC za darmo

– zachęca firma.

Oczywiście zalecamy zapoznać się ze szczegółami akcji, czytając regulamin.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
64 428,66 USD-0,06%
Ethereum logo
EthereumETH
3517,24 USD0,20%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD0,05%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
592,64 USD0,89%
Solana logo
SolanaSOL
134,79 USD-1,40%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3517,83 USD0,23%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD0,00%
XRP logo
XRPXRP
0,49 USD-0,05%
Toncoin logo
ToncoinTON
7,61 USD5,86%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,12 USD0,02%