za
Zonda wchodzi na włoski rynek

Giełda kryptowalut Zonda organizuje konkurs dla traderów BTC i ETH. Do wygrania 10 000 złotych

1,5% dla maluszka

Kursy największych cyfrowych aktywów świecą dziś na zielono, co jest sygnałem, że inwestorzy ruszyli po długim weekendzie na zakupy. Tak się również składa, że największa polska giełda kryptowalut – Zonda – ogłosiła konkurs dla traderów bitcoina (BTC) oraz etheru (ETH).

Zonda z szansą dla traderów

W dniu 10 stycznia polska giełda do handlu kryptowalutami – Zonda – poinformowała o konkursie dla osób zajmujących się tradingiem dwóch największych z nich, czyli bitcoinem (BTC) oraz etherem (ETH). Co trzeba zrobić, by wziąć udział oraz jakie nagrody czekają na zwycięzców? O tym przeczytacie poniżej.

Konkurs dotyczy par handlowych BTC/PLN oraz ETH/PLN. Co więcej, można wziąć udział w obu kategoriach.

Zwycięzcami zostaną użytkownicy platformy, którzy odnotują w trakcie trwania konkursu największy wolumen obrotu powyżej wspomnianymi parami handlowymi. Zwracamy uwagę, że obie pary są liczone osobno w dwóch różnych kategoriach.

No i najważniejsza kwestia, która zawsze interesuje wszystkich, którzy rozważają wzięcie udziału w wyzwaniu, czyli nagrody. Otóż Zonda przygotowała aż 10 zwycięskich miejsc w obu kategoriach. Poniżej opis nagród w zależności od zajętego miejsca:

1 miejsce – 5000 PLN

2 miejsce – 2500 PLN

3 miejsce -1500 PLN

4 miejsce – 1000 PLN

5 miejsce – 500 PLN

6-10 miejsce –  250 PLN

Giełda kryptowalut Zonda organizuje konkurs dla traderów bitcoina (BTC) i etheru (ETH)

Zasady konkursu

Jeśli chcecie przystąpić do konkursu, musicie zaakceptować jego regulamin oraz wyrazić chęć uczestnictwa w specjalnym okienku pop-up, który jest widoczny po zalogowaniu na platformę. Wszystkie konta muszą przejść procedury KYC oraz pomyślnie przejść weryfikację do poziomu 2. Dodatkowo, uczestnicy muszą posiadać włączone zabezpieczenie Google Authenticator 2FA.

Konkurs jest dedykowany wyłącznie dla użytkowników indywidualnych. Nie obejmuje kont firmowych oraz z dedykowanymi opłatami.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności