za

Złamiemy barierę? – Analiza rynków – 12 projektów!

Coraz gorsze dane makroekonomiczne wskazujące na postępujące spowolnienie wzrostu amerykańskiej gospodarki w połączeniu z oczekiwaniami kolejnych pesymistycznych danych z rynku pracy w USA zwiększają szanse na pivot Fed, czyli zmianę nastawienia amerykańskiego banku centralnego do polityki pieniężnej. To w praktyce doprowadzić może do zakończenia najbardziej agresywnego cyklu zacieśniania polityki Fed od ponad 40-stu lat, co z kolei pozytywnie przełożyć mogłoby się na rynek kryptowalut. Wzrasta wiec oczekiwanie, że BTC przełamie wkrótce testowaną od kilkunastu dni barierę 28 500 dolarów i zmierzać będzie w kierunku kolejnego oporu zlokalizowanego w okolicy 32 000 dolarów.

W dzisiejszym odcinku analiza: BTC, ETH, FTM, AUDIO, VET, CHZ, ADA, ALGO, XRP, RLC, AVAX, XLM

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności