za

Przebijemy ten ważny punkt? – Analiza rynków – 12 projektów!

1,5% dla maluszka

Bitcoin od kilkunastu dni utrzymuje się nieco poniżej technicznego oporu zlokalizowanego w wysokości 28 500 dolarów. Wiele wskazuje na to, iż czołowa kryptowaluta ma czas i miejsce, by po odbiciu od tego poziomu zaliczyć niewielką korektę spadkową, dla której potencjalnym zasięgiem wydają się nawet okolice 25 000 dolarów. Kluczowe znaczenie będzie miała dla BTC z pewnością piątkowa publikacja raportu NFP obrazującego kondycję amerykańskiego rynku pracy. Jeżeli finalny odczyt pokryje się z prognozami ekonomistów, rynek kryptowalut mógłby jednak powrócić na ścieżkę wzrostów.

W dzisiejszym odcinku analiza: BTC, ETH, ICP, FIL, SOL, MASK, REEF, BSW, SKL, GALA, DAO, SFUND

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności