za
Zetly, dzięki partnerstwu z Transmira, umożliwi wejście do Metaverse'u klubom sportowym

Zetly, dzięki partnerstwu z Transmira, umożliwi wejście do Metaverse’u klubom sportowym

robinhood aplikacja rejestracja

Zetly, czyli polsko-estoński projekt łączący rynek sportowy z branżą blockchaina, stale pracuje nad budową swojej platformy. W międzyczasie otrzymujemy wciąż kolejne doniesienia odnośnie nowych kooperacji startupu z kluczowymi partnerami. Teraz startup poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Transmira. Oba podmioty będą wspólnie pracować nad stworzeniem rozwiązania, umożliwiającego wejście klubów do sportowego świata Metaverse.

Zetly i Transmira z pomocą klubom sportowym

Zetly zamierza stworzyć rozwiązania umożliwiające klubom pozyskiwanie nowych funduszy na skutek problemów związanych z umowami sponsorskimi, jakie pojawiły się podczas pandemii. Firma pokłada swoje nadzieje w zasobach cyfrowych, takich jak NFT, które dostarczą nowe sposoby pozyskania funduszy.

Transmira stoi z kolei na czele rozwoju Metaverse’u, w którym rzeczywistość świata fizycznego spotyka się z nieskończoną przestrzenią gier cyfrowych w wirtualnej przestrzeni. Platforma Omniscape firmy Transmira ożywia rzeczywistą lokalizację, umożliwiając firmom nawiązanie kontaktu z konsumentami poprzez połączenie rzeczywistości rozszerzonej (AR) z rzeczywistością wirtualną (VR) w nowym, ekscytującym środowisku XR.

Dyrektor generalny Transmira, Robert Rice, powiedział, że w ramach partnerstwa oba zespoły – obok PowChes i HasteArcade – będą współpracować przy budowie gotowego rozwiązania Metaverse.

To, co wnosimy jako Transmira, to zdolność do tworzenia pełnowymiarowych cyfrowych “bliźniaczych” stadionów (rzeczywistego i wirtualnego). Następnie wprowadzamy naszą, opatentowaną technologię dóbr wirtualnych, która pozwoli nam połączyć obiekty 3D i NFT ze specjalnymi ofertami na towary w świecie rzeczywistym. W połączeniu z innymi partnerami stworzymy pełne rozwiązanie dla stadionów. Początkowo będziemy się koncentrować na piłce nożnej w polskiej lidze, a następnie planujemy dalszą ekspansję

– mówi Rice.

Rice uważa również, że ostatecznym celem współpracy z Zetly jest posiadanie platformy z wieloma stadionami i że partnerstwo te otwiera możliwości na nowych rynkach w Polsce i reszcie Europy Wschodniej. Jak podkreśla będzie to możliwe tylko na blockchainie Bitcoin SV, ze względu na to, jak bardzo jest szybki i jak bardzo skalowalny.

CEO Zetly, Michael Glijer, dodaje:

Transmira jest kolejnym, po PowCHess i Haste Arcade, naszym partnerem, który oferuje przyszłościowe rozwiązania cyfrowe oparte na blokchainie BSV. Wierzymy, że Trasmira ze swoją platformą Omniscape i przy współpracy z Zetly pozwoli klubom sportowym wejść w świat Metaverse, którego teraz nawet sobie nie wyobrażają, z możliwością zarabiania w tym samym czasie i dostarczania swoim fanom nowych niesamowitych doświadczeń.

Robert Rice dodaje jeszcze:

Polegamy na blockchainie, aby móc zrobić wiele rzeczy “za kulisami”. Udowodnimy, że wirtualny NFT będzie powiązany z fizycznym obiektem w świecie rzeczywistym. W przeciwieństwie do innych firm, które skupiają się na “kryptowalutach”, BSV jest idealnym i bezpiecznym protokołem dla rozwoju Metaverse. Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z zespołem Zetly – oni naprawdę wiedzą, co robią. Wspólnie, nie tylko wprowadzamy koncepcję cyfrowego bliźniaczego stadionu na platformę, ale również angażujemy i uświadamiamy fanów na zupełnie innym poziomie niż do tej pory. Myślę, że rzeczy, które będziemy robić w ciągu najbliższego roku naprawdę nadadzą tempo rozwoju branży sportowej

O Zetly

Zetly OÜ to polsko-estoński projekt, który wykorzystuje technologię blockchain do stworzenia spersonalizowanej, wielopoziomowej, platformy sportowej z własną aplikacją. Zetly tworzy unikalny ekosystem i rynek dla oferty tokenów klubowych, NFT, pamiątek sportowych i zdecentralizowanego portfela cyfrowego w jednym miejscu. Dzięki tej platformie kluby sportowe mogą emitować własne tokeny, a użytkownicy tworzyć swoje NFT. Co więcej, sportowcy dzięki platformie mogą organizować kampanie crowdfundingowe, a federacje i kluby – emitować unikalne zestawy cyfrowych kolekcji.

Ze szczegółowymi informacjami na temat projektu Zetly można zapoznać się na ich oficjalnej stronie oraz w mediach społecznościowych firmy.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.